Helena82
28.11.08,20:36
Ahojte
potrebovala by som poradit
nakupovala som z internetoveho obchodu platila som cez Paypal, a nedosiel mi od predavajuceho ziadny potvrdzujuci email, tak som mu napisala a on mi napisl ze objednávka nie je zaplatena. Chcem sa opytam ci by mi niekto nevedel poradit ako mozem dostat peniaze spat alebo sa aspon dostat k objednávke
dakujem
Helena
V paypali je taka kolonka ze Request Money-neviete na co sluzi??
rickman
30.11.08,13:25
Kolonka Request Money sluzi na vyziadanie si platby - t.j. chces od niekoho, aby ti za nieco zaplatil. Ak si vsimnes, mas tam 2 moznosti. Create a Money Request a Create an invoice - cize fakturu.

Vsetky platby do USD 2.000,00 by mali byt poistene, ale neviem ake su podmienky. Predpokladam, ze si platila na e-mailovu adresu. Po uspesnej platbe by ti mal prist e-mail o transakcii a v historii transakcii si najdes kompletne udaje o tom, komu si peniaze vlastne zaslala - t.j. kto prijima peniaze na danu e-mailovu adresu.

Ak si zadala dobru adresu, tak sa pytaj.
Ak si ju zadala zle, tak necakaj zazraky.
Helena82
30.11.08,16:32
Dakujem ti, este sa mi nieco take nestalo. Tak neviem, skusila som napisat o pomoc na stranku paypal.com. Tak uvidim ako to dopadne. Vo výpise z paypalu mam vsetko ok,správna adresa a všetko , tak som zvedavá.
dakujem ti Helena
rickman
30.11.08,17:27
Pokial je adresa spravna a vies si pozriet, ze to slo aj spravnej firme, tak to jednoducho vysvetli prijimatelovi platby, ze ju ma. Ak to nebude chciet pochopit, tak vytiahni zbrane - SOI, pokus o zmier, ... Good luck.
Filip Glasa
30.11.08,17:42
skús to nahlásiť na paypal. Tiež nebudú radi ak niekto prijíma platby a tvári sa že nie. Hlavne ak je to biznis účet.