miriza
25.05.05,11:22
Vyhľadávať sa nedá tak poprosím o pomoc.

Prevádzkovateľ , týmto poveruje vyššie uvedenú zodpovednú osobu v zmysle § 19 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, výkonom dohľadu nad ochranou osobných údajov v informačnom systéme: „PC s ekonomickým systémom OLYMP“, ktorého prevádzkovateľom je firma názov našej firmy . Tento informačný systém je registrovaný na Úrade na ochranu osobných údajov pod registračným číslomXXXXX – dátum registrácie 27.10.2004
Chcem sa opýtať či mám dobre doplnené tie červené údaje a čo mám napísť k tomu registračnému čislu ?????????:p
tkt
25.05.05,09:48
Vyhľadávať sa nedá tak poprosím o pomoc.

Prevádzkovateľ , týmto poveruje vyššie uvedenú zodpovednú osobu v zmysle § 19 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, výkonom dohľadu nad ochranou osobných údajov v informačnom systéme: „PC s ekonomickým systémom OLYMP“, ktorého prevádzkovateľom je firma názov našej firmy . Tento informačný systém je registrovaný na Úrade na ochranu osobných údajov pod registračným číslomXXXXX – dátum registrácie 27.10.2004
Chcem sa opýtať či mám dobre doplnené tie červené údaje a čo mám napísť k tomu registračnému čislu ?????????:p
Červené máš dobre a registračné číslo vyplňuješ ak ho máš z úradu pridelené. Predpokladám, že nie. Tak si pozri §19 či si povinná registrovať. Ale keď máš poverenú zodpovednú osobu nemusíš registrovať. Stačí poverenie osoby.
Manual
25.05.05,14:48
Vyhľadávať sa nedá tak poprosím o pomoc.

Prevádzkovateľ , týmto poveruje vyššie uvedenú zodpovednú osobu v zmysle § 19 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, výkonom dohľadu nad ochranou osobných údajov v informačnom systéme: „PC s ekonomickým systémom OLYMP“, ktorého prevádzkovateľom je firma názov našej firmy . Tento informačný systém je registrovaný na Úrade na ochranu osobných údajov pod registračným číslomXXXXX – dátum registrácie 27.10.2004
Chcem sa opýtať či mám dobre doplnené tie červené údaje a čo mám napísť k tomu registračnému čislu ?????????:p Ale PC s ekonomickým systémom Olymp nie je informačn systém.
Informačný systém je aj vypracovaný a vytlačený mzdový list, aj výplatná pásaka atď...
Pekný deň...
anka1
31.05.05,10:14
Ale PC s ekonomickým systémom Olymp nie je informačn systém.
Informačný systém je aj vypracovaný a vytlačený mzdový list, aj výplatná pásaka atď...
Pekný deň...
Z úradu nám došlo Potvrdenie o registrácií informačného systému a pridelení registračného čísla nasledovne:

Na základe Vašej žiadosti.....bol informačný systém s názvom Ekonomický systém POHODA zaregistrovaný!!!

Takže má to dobre.