Netka
30.11.08,12:28
Ahojte,
neviem či som tému zaradila správne.
Ale označila by som to ako psychicky podmienené, tak snáď áno.

Potrebovala by som poradiť, ako si "neliezť" rukami na tvár a rozškrabávať si vyrážky. Zmenila som typ práce a musím sa veľmi sústrediť, keď neťukám do klávesnice ale premýšľam, tak mám ruky na tvári .... A to by ste ma nechceli vidieť po osemhodinovom pracovnom čase :-(
Som z toho zúfalá :mee: Najhoršie je, že si to neuvedomujem.:(
Rozalka
30.11.08,15:29
Kúp si "inteligentnú plastelínu". Zamestnáš s tým ruky a zároveň spravíš dačo aj pre svoje svaly.
Netka
30.11.08,15:37
Kúp si "inteligentnú plastelínu". Zamestnáš s tým ruky a zároveň spravíš dačo aj pre svoje svaly.

jééééj:-) Ďakujem. A kde to kúpim?
veronikasad
30.11.08,15:42
jééééj:-) Ďakujem. A kde to kúpim?
http://www.porada.sk/567615-post12.html
legolas
30.11.08,18:08
Kúp si "inteligentnú plastelínu". Zamestnáš s tým ruky a zároveň spravíš dačo aj pre svoje svaly.

Prosím Ťa, myslíš, že keď pracuje tak sa môže hrať ešte aj s plastelínou? No ja neviem.Je to zlozvyk ako je napr. fajčenie a tu si musí sama rozkázať.
arizona
30.11.08,18:15
Ja keď som bola dieťa, tak som si cmúľala končeky vlasov.Napomínanie nepomáhalo. Tak ma dali rodičia ostrihať nakrátko.Vlasy po čase dorástli,ale k zlozvyku som sa nikdy nevrátila.
Skús si ostrihať nechty úplne nakrátko...:)
Rozalka
30.11.08,18:22
Prosím Ťa, myslíš, že keď pracuje tak sa môže hrať ešte aj s plastelínou? No ja neviem.Je to zlozvyk ako je napr. fajčenie a tu si musí sama rozkázať.
Ona potrebuje zamestnať ruky vtedy, keď pracuje mozog, ak si môže ničiť tvár, potom môže aj stískať jednou rukou tú plastelínu - s ňou sa totiž nehrá, treba ju len formovať.
dusansl
04.12.08,15:30
Najlepšie by bolo postarať sa , aby vyrážky na tele neboli. Alebo sa mýlim?