Lucius-IL
02.12.08,00:04
dobry den viem ze sa idem spytat hlupu otazku ,ale nevedeli by ste mi poradit v com by sa dalo teraz podnikat?co teraz ide?rozmyslam nad otvorenim herne s automatmi..ake mate skusenosti s biznisom takehoto typu?alebo skste mi poradit v com by som mohol zact podnikat,dakujem velmi pekne
Stina
02.12.08,04:59
Lucius-IL
06.12.08,00:52
prosim poradte niekto,uvitam kazdy napad
Danila
06.12.08,04:15
prosim poradte niekto,uvitam kazdy napadMožno by si mohol začať s reklamnou kampaňou politických strán. Už sa to rozbehlo....:)
Lucius-IL
06.12.08,09:22
tonaznik
pisal som to v noci ked uz som skoro nevidel na klavesnicu a chcel som aby si poradil a nie hral sa tu na neakeho funny guy,jasne?
Zoltán Kovács
06.12.08,09:47
dobry den viem ze sa idem spytat hlupu otazku ,ale nevedeli by ste mi poradit v com by sa dalo teraz podnikat?co teraz ide?rozmyslam nad otvorenim herne s automatmi..ake mate skusenosti s biznisom takehoto typu?alebo skste mi poradit v com by som mohol zact podnikat,dakujem velmi pekne

Zaručený recept na úspech asi ti nebude vedieť nikto poskytnúť. Každý nápad má svoje pre a proti. Aj super nápad môže končiť obrovským fiaskom.

V prvom rade by som začal podnikať v obore, ktorému aj rozumiem. Vypracoval by som pre seba nejaký časový harmonogram, aj s finančnými nárokmi na realizáciu.
Danila
06.12.08,10:06
Zaručený recept na úspech asi ti nebude vedieť nikto poskytnúť. Každý nápad má svoje pre a proti. Aj super nápad môže končiť obrovským fiaskom.

V prvom rade by som začal podnikať v obore, ktorému aj rozumiem. Vypracoval by som pre seba nejaký časový harmonogram, aj s finančnými nárokmi na realizáciu.Zoli, ja s Tebou absolútne súhlasím. A povinne by si to mali prísť prečítať tí, korí zvažujú možnosť otvorenia živnosti pre poskytovanie účtovníckych služieb. Občas, keď to tu tak čítam, desím sa toho, že sem chodia aj prípadní odberatelia výdobytkov našej profesie.;)
Dáša_
06.12.08,10:34
K tomu čo tu bolo povedané by so pridala: Podnikat by si mal v obore, ktorý ťa baví. Lebo keď ťa niečo baví, tak vpotom tomu zrejme aj rozumieš. Nebude ťa to otravovať.

a len trochu mimotemy ja osobne by som automaty najradsej zakazala. Máme v širšej rodine jeden prípad :(
Ak sa nemýlim, tak takéto prevadzky povoľuje mesto.
Lucius-IL
07.12.08,21:39
mno vies odpoved je ano su motivaciou peniaze ale ide mi o zabezpecenie do buducnosti,lebo doba nie je ruzova a treba tomu opomoct a o herni som rozmyslal lebo otcovb kamarat j euspesny po dnikatela a vynasa mu to dobre peniaze...pretoze akohol a hazard na to ludia vzdy maju
misomiso
07.12.08,22:11
Ludia maju aj na potraviny (musia mat), na byvanie, potom - co je cudne - v case krizy stale aj na mobilne telefony, na vzdelanie svojich deti, dokonca maju peniaze aj na to, aby chodili do opery a na koncerty. Zalezi, z akeho uhla sa na to pozeras.

Ja by som na to pozeral aj tak, s akymi ludmi sa stretnes v ringu. Teda inymi slovami - ak zacnes cokolvek robit, skrizis tym plany inym a pripravis ich o zisk. Je asi trocha rozdiel, ci pripravis o zisk niekoho, kto ma (tiez) stolarsku dielnu, prevadzkuje pekaren, sukromnu skolu, alebo niekomu, kto isiel vzdy iba za peniazmi, ako sa to chystas urobit prave teraz ty. S takymi ludmi je trocha ina komunikacia a musis zvazit, ci ti to za to stoji. Ak uz aj pomlcime o svedomi, tak zivot mas len jeden a na druhy svet si eurace nevezmes.
jozo_sk
07.12.08,23:05
Staci trochu poznat definicu potrieb podla Maslova, su 4 skupiny a takmer dokonale vystihuju potreby ludi. Ak to niekto pozna, tak vie, ze preco ludia nakupuju aj na benzinovych pumpach aj ked v nedalekom supermarkete je cena polovicna.

Ja sa konkretne zaoberam roznymi predajnymi technikami. Ako predavat za plne ceny, ked konkurencia je lacnejsia. Ako ozivit predaj prostrednictvom letakov. Ako sa odlisit od konkurencie a podobne...
misomiso
08.12.08,08:43
Staci trochu poznat definicu potrieb podla Maslova, su 4 skupiny a takmer dokonale vystihuju potreby ludi. Ak to niekto pozna, tak vie, ze preco ludia nakupuju aj na benzinovych pumpach aj ked v nedalekom supermarkete je cena polovicna.

Ja sa konkretne zaoberam roznymi predajnymi technikami. Ako predavat za plne ceny, ked konkurencia je lacnejsia. Ako ozivit predaj prostrednictvom letakov. Ako sa odlisit od konkurencie a podobne...

Je od teba pekne, ze si takto robis reklamu, no prepac, ze vrtam, ale ak by si za seriozne zaoberal marketingom, tak by si vedel, ze ten autor sa pise spravne Maslow, pretoze bol American. A tych "skupin" je viac ako 4.