k-a-t-k-a
02.12.08,09:21
Ahojte mám k Vám prosbu, možno sa Vám bude zdať moja otázka čudná ale ešte som to nerobila.Takže V knihe ERP sa zapisuje denný výkaz obratov a na každej strane je MESIAC, rok
a taktiež na lepenie pások je tam uvedené dátum.My sme veľkosklad takže bločky máme tak 1-3 za mesiac tak neviem či môžem do knihy písať za radom alebo mám každý mesiac na novú stranu?A tak isto bločky môžem lepiť za radom?Aký dátum potom napíšem hore?
veronikasad
02.12.08,08:32
Ahojte mám k Vám prosbu, možno sa Vám bude zdať moja otázka čudná ale ešte som to nerobila.Takže V knihe ERP sa zapisuje denný výkaz obratov a na každej strane je MESIAC, rok
a taktiež na lepenie pások je tam uvedené dátum.My sme veľkosklad takže bločky máme tak 1-3 za mesiac tak neviem či môžem do knihy písať za radom alebo mám každý mesiac na novú stranu?A tak isto bločky môžem lepiť za radom?Aký dátum potom napíšem hore?
Denný výkaz obrato - každý mesiac na novú stranu. Bločky môžeš lepiť zaradom, hore napíšeš dátum dennej uzávierky.
k-a-t-k-a
02.12.08,08:37
Čiže ak mám za oktober 1 bloček tak tam napíšem a za november už na novú stranu.Ešte jedna otázka v knihe je kolonka 8 denný obrat vo vzššej sadzbe dph to tam napíšem z bločku obrat aj keď je tam napr.73,78, alebo môžem napísať 74?
Mesačný výkaz obratov tiež za každý mesiac na novú stranu?
veronikasad
02.12.08,08:41
Čiže ak mám za oktober 1 bloček tak tam napíšem a za november už na novú stranu.Ešte jedna otázka v knihe je kolonka 8 denný obrat vo vzššej sadzbe dph to tam napíšem z bločku obrat aj keď je tam napr.73,78, alebo môžem napísať 74?
Mesačný výkaz obratov tiež za každý mesiac na novú stranu?
robíš nulové uzávierky v deň keď nebol žiadny obrat ?
k-a-t-k-a
02.12.08,08:47
Nie nerobím žiadne.A ešte jedna otázka denný výkaz obratov-dole spočítam za daný mesiac za píšem ako je napísané PRENOS. Začnem nový mesiac a na druhú stranu do riadku 1 zapíšem prenos z predchádzajúceho mesiaca a do riadku 2 pokračujem novým mesiacom a tak dokola?Keba som aspoň našla nejaký vzor ako sa to zapisuje.Mám v tom trochu hokej.
k-a-t-k-a
02.12.08,09:09
prosím pekne napíšte mi ako mám postupovať.