Bobbix
02.12.08,11:37
Kedze som v sekcii Ohlasy, chcem este vyjadrit nazor na citaty. Na viacerych miestach sa hovori o setreni miesta (aj v suvislosti so zobrazovanim podpisov, co uz neriesim, kedze je to asi nahodne :confused:) tak ma dost mrzi ze "citatori" nechaju mnohokrat "citovat" cely prispevok o ktory im ide, pritom reakcia sa casto tyka jednej jedinej vety. Alebo dokonca "citator" zozbiera niekolko citatov do jedneho prispevku a dopise jedinu vlastnu myslienku, ktora zvycajne nikomu nic neda.
Danila
02.12.08,11:37
Kedze som v sekcii Ohlasy, chcem este vyjadrit nazor na citaty. Na viacerych miestach sa hovori o setreni miesta (aj v suvislosti so zobrazovanim podpisov, co uz neriesim, kedze je to asi nahodne :confused:) tak ma dost mrzi ze "citatori" nechaju mnohokrat "citovat" cely prispevok o ktory im ide, pritom reakcia sa casto tyka jednej jedinej vety. Alebo dokonca "citator" zozbiera niekolko citatov do jedneho prispevku a dopise jedinu vlastnu myslienku, ktora zvycajne nikomu nic neda.:) Ja patrím medzi tých, čo musia citovať celý príspevok. Som nedokonalá a v oblasti PC nevzdelaná. A viaccitácie neovládam vôbec. Netuším, čo s tým. Jediné riešenie by bolo, keby som v rámci šetrenia radšej necitovala. :)Takže aj takí sme tu.;)
Richard
02.12.08,14:35
Toto plánujem riešiť tak, že citácie sa zobrazia až po rozkliknutí - inak budú zbalené.
Je skutočne často krát zbytočné citovať celý príspevok, niekedy je priam nutné vybrať len časť príspevku na ktorý sa reaguje.
Zoltán Kovács
02.12.08,14:49
mimotemy Richard ten tvoj podpis je originálny. Dole hlavou. :D
Paula
02.12.08,14:56
Mňa už raz napadlo, či skôr veľa miesta nezaberajú tie obrovské fotografie či trblietajúci anjelikovia, kytice a iné prílohy v neodb. témach ...no, som počítačový neznalec, len si tak dumem občas:)
Lianka
08.08.09,17:33
Mam otazku:

Ako to mam urobit, ked chcem do svojho prispevku pridat viacero citatov - z niekolkych prispevkov, nielen z jedneho?

Napadlo ma: Otvorite si druhe okno v prehliadaci a skopirujete ako citaciu a vlozite do svojho prispevku.

Alebo je aj jednoduchsie riesenie? Dakujem.
alla66
08.08.09,17:52
Paula
08.08.09,17:53
alla66
08.08.09,17:55
Mam otazku:

Ako to mam urobit, ked chcem do svojho prispevku pridat viacero citatov - z niekolkych prispevkov, nielen z jedneho?

Napadlo ma: Otvorite si druhe okno v prehliadaci a skopirujete ako citaciu a vlozite do svojho prispevku.

Alebo je aj jednoduchsie riesenie? Dakujem.
__________________,
zabudla som doplniť.... medzi zátvorky vložíš skopírovaný text.;)
Chobot
08.08.09,19:06
Mam otazku:

Ako to mam urobit, ked chcem do svojho prispevku pridat viacero citatov - z niekolkych prispevkov, nielen z jedneho?

Napadlo ma: Otvorite si druhe okno v prehliadaci a skopirujete ako citaciu a vlozite do svojho prispevku.

Alebo je aj jednoduchsie riesenie? Dakujem.

Áno je. Odkaz ti už an to dali - je to multicitácia. Na spodku každého príspevku máš také znamienko plus (+). Tým si označíš všetky príspevky, ktoré chceš vo svojej odpovedi citovať a keď budeš mať všetky označené, tak potom klikneš na "citovať". Funguje to aj vtedy, keď v rámci témy označíš príspevky na rôznych stranách. Nefunguje to ale pre označené príspevky v rôznych témach. Multicitovať sa dá len v rámci jednej témy.
Lianka
09.08.09,07:04
Dakujem Vam vsetkym. Vyskusala som, poradilo sa :).