marian 81
02.12.08,19:37
pekný večer,mám problém s tým,že nadriadený ma núti za odpracovaný nadčas zobrať si prac.voľno/samozrejme v prospech firmy,aj ked firma nemá finančné problémy/,ale ja chcem mať nadčas riadne preplatený.Ma právo firma rozhodnúť či mi to bude preplatené,alebo mi to dajú do salda?Mám právo bojovať za svoje peniaze?
veronikasad
02.12.08,18:47
pekný večer,mám problém s tým,že nadriadený ma núti za odpracovaný nadčas zobrať si prac.voľno/samozrejme v prospech firmy,aj ked firma nemá finančné problémy/,ale ja chcem mať nadčas riadne preplatený.Ma právo firma rozhodnúť či mi to bude preplatené,alebo mi to dajú do salda?Mám právo bojovať za svoje peniaze?
§ 121
Mzda za prácu nadčas
Na začiatok (http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-09-2007-a.html#hore)

(1) Za prácu nadčas patrí zamestnancovi dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 25 % jeho priemerného zárobku. Zamestnancovi, ktorý vykonáva rizikové práce, patrí za prácu nadčas dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 35 % jeho priemerného zárobku. Ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodne na čerpaní náhradného voľna za prácu nadčas, patrí zamestnancovi za hodinu práce nadčas hodina náhradného voľna; v tom prípade mu mzdové zvýhodnenie nepatrí. Ak zamestnávateľ neposkytne zamestnancovi náhradné voľno počas troch kalendárnych mesiacov alebo v inak dohodnutom období po výkone práce nadčas, patrí zamestnancovi mzdové zvýhodnenie podľa prvej vety.