naduska129
03.12.08,07:59
dobrý deň, vie mi niekto poradiť? potrebujem vedieť, či nasledovné živnosti patria do remeselných. Už som to hladala, myslím, že patria, ale nie som si istá. poprípade kde by som si to mohla overiť.
-prípravné práce k realizácii stavby
-dokončovacie stavebné práce pri lealizácii exteriérov a interiérov
-montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických.
ďakujem Veľmi pekne Naďa
Anja111
03.12.08,07:10
dobrý deň, vie mi niekto poradiť? potrebujem vedieť, či nasledovné živnosti patria do remeselných. Už som to hladala, myslím, že patria, ale nie som si istá. poprípade kde by som si to mohla overiť.
-prípravné práce k realizácii stavby
-dokončovacie stavebné práce pri lealizácii exteriérov a interiérov
-montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických.
ďakujem Veľmi pekne Naďa
Prikladám:
iriska
03.12.08,11:30
Tie prvé dve sú voľné.
naduska129
04.12.08,07:24
Súbor ktorý ste mi priložili mám už dávno preštudovaný, ale nie je mi z neho jasne, či tam tieto živnosti patria, preto som chcela vedieť, kde sa to dá overiť. Zrejme na živnostenskom úrade
zalobaba
04.12.08,08:03
Súbor ktorý ste mi priložili mám už dávno preštudovaný, ale nie je mi z neho jasne, či tam tieto živnosti patria, preto som chcela vedieť, kde sa to dá overiť. Zrejme na živnostenskom úrade

tak ako ti tu už niekto písal. Prvé dva predmety sú voľné, tretí je viazaný a potrebuješ zodpovedného zástupcu.
naduska129
05.12.08,16:09
nerozumiem, ale nevadi, aj tak dakujem za info, skusim sa na to niekde spytat
wagner
05.12.08,17:13
-prípravné práce k realizácii stavby
-dokončovacie stavebné práce pri lealizácii exteriérov a interiérov
Tieto dve sú voľné živnosti a nie remeselné- neviem čo si na tom nepochopila. :cool: Tá posledná je živnosť viazaná -teda treba na ňu mať osvedčenie alebo si zabezpečíš na to osobu oprávnenú - odborného zástupcu.