Jana Gabíková
26.05.05,10:17
Môže mi niekto poskytnúť informácie o osobnej skúsenosti s kvalitou výuky podvojného účtovníctva (PÚ pre pokročilých) lektorkou Ing. Vajdovou?

Môže mi prípadne niekto odporučiť i iný typ na naozaj kvalitného lektora/lektorku podvojného účtovníctva pre pokročilých?

Ďakujem!
pyton
26.05.05,19:30
Na Porade je založená téma Školitelia a lektori, ale konkrétne Ing. Vajdová...tá tam asi nie je, ak som dobre pozerala:

http://www.porada.sk/showthread.php?t=4367&page=1&pp=10&highlight=lektori

Ale niekto sa už možno u nej školil a povie, ako bolo.
ondrejvla
26.05.05,21:04
Môže mi niekto poskytnúť informácie o osobnej skúsenosti s kvalitou výuky podvojného účtovníctva (PÚ pre pokročilých) lektorkou Ing. Vajdovou?

Môže mi prípadne niekto odporučiť i iný typ na naozaj kvalitného lektora/lektorku podvojného účtovníctva pre pokročilých?

Ďakujem!
Vieš, ono - trochu záleží aj na lektorke, ale predovšetkým záleží na tebe, aby si chcela sa naučiť PÚ tak, aby si si bola úplne istá! Odporúčam kvalitnú učebnicu, ale ešte predtým jedna dobrá rada: daj si hľadať, vyhľadaj tému "Svokrina kuchyňa..." a tam naša Poraďáčka Ayya veľmi ľahkým a nenáročným spôsobom vysvetlí PÚ aj tým, ktorí predtým k nemu nemali odvahu pričuchnúť! Obdivujem ju, ako sa snaží pomôcť aj tým, ktorí s PÚ majú problémy!
Skús a neoľutuješ!
babenko1
26.05.05,21:14
Janka... a odkiaľ že si? Ja som chodila na jeden super kurz v BA, aj super baba to prednášala, že aj ten, čo bol antitalent, vedel aj účtovať.. a ešte dostaneš aj certifikát ministerstva o absolvovaní tohto kurzu...a hlavne.. ten kurz je jeden z najlacnejších
Jana Gabíková
27.05.05,04:23
Ďakujem Vám zatiaľ za všetky doterajšie rady a typy, na tej odporučenej stránke "porady" naozaj nie je ako lektorka Ing. Vajdová spomínaná, sú tam prevažne daniari. Som od Bratislavy, kde je kurzov dosť, iba sa bojím vybrať si nesprávny, stráviť tam veľa času bez väčšieho efektu. Kurzy s certifikátom sú síce fajn, ale pre mňa ten papier nehrá veľkú roľu - dôležité pre mňa je dobre zvládnuť zručnosti PÚ a účelne si doplniť vedomosti, ktoré už mám. A potom: ak prednáša čokoľvek kvalifikovaný lektor, ktorý je nielen fundovaný, ale je pre svoju oblasť i zanietený, chtiac-nechtiac nakazí i Vás. A to sa potom učí!
Jana G.
pyton
27.05.05,09:07
babenko1, môžeš povedať viac k tomu super kurzu? Kto tam školil? Ako dlho to trvalo?
Aron
27.05.05,14:12
Milá slečna alebo pani,


zdá sa mi to dosť neetické zisťovať si o mne takýmto zaujímavým spôsobom informácie. Ak navštevujete kurz, ktorý si myslím, tak sa môžete informovať o mne priamo v danej agentúre. Ale aj tak si myslím, že asi by bolo z Vašej strany lepšie, keby ste si to overili sama priamo na mojom kurze.

Nepáči sa tento Váš prístup.
Jana Gabíková
27.05.05,15:54
Vážená pani lektorka,
mrzí ma, že sa Vás môj záujem o kvalitu Vašej výuky vo verejne dostupnej agentúre získavaný na stránkach Porady nepríjemne dotkol. Určite to nebolo mojím zámerom a ak by som dostala o Vás dostatočné informácie tam, kde píšete, že som ich mala dostať, určite by som túto formu nevolila. Viete však,aká situácia práve v súčasnosti na Vami spomínanom kurze nastala. Musela som v časovej tiesni riešiť situáciu, ktorá nastala bez môjho zapríčinenia a ktorá oprávnene vyvolala moje obavy. V dnešnej dobe si môže málokto dovoliť "skúšať" jednotlivé kurzy (časovo, finančne), či budú alebo nebudú kvalitné. V neposlednom rade si myslím, že verejne poskytované platené služby (ako lektor účtovníctva) sú verejnosťou sledované i hodnotené.
Napriek tomu sa Vám za spôsobený nepríjemný pocit ospravedlňujem.
ala13
01.06.05,15:06
Na pani Ing. Vajdovu nedam dopustit, mala som ju na dvoch kurzoch a mrzi ma, ze nikde nezverejnuje terminy svojich kurzov a hlavne agentury, v ktorych sa to kona, pretoze viem, ze pracuje pre viacero. V kazdej je to sice ine, ale to je skor zalezitost tej agentury, nez lektorky. V Akademii vzdelavania to bolo dokonale, vo firme ibis to bolo sice s malymi neprijemnostami ako ziadna literatura a hlavne nemoznost odist skor, co pri mojich malych detoch bolo velkym problemom. Navyse agentura ibis neumoznuje kurzy na splatky a nerobi vstupne testy na kurzy pre pokrocilych, preto to tam vyzeralo pestro.
Naopak sa priklanam k nazoru, ze informacie o kurzoch by sa tu mali zverejnovat. Prave nejaky dobry zhanam a prosim o radu.
Vevey
01.06.05,16:23
V CityEXPRES strana 4 su minimalne 3 inzeraty, porovnaj ceny, ci davaju literaturu, obcerstvenie, moznosti parkovania ... Nie je najlepsie co je najdrahsie, ani druhy extrem najlacnejsi nemusi znamenat najlepsi.
SAP bude mat skolenie k softveru v hoteli Holiday Inn 16.6.2005, ak si z BA, byva to inspirativne, odporucam.
babenko1
01.06.05,19:13
babenko1, môžeš povedať viac k tomu super kurzu? Kto tam školil? Ako dlho to trvalo?trvalo to tuším 3 mesiace,3x do týždňa po 4 vyučovacie hodiny, stálo to okolo 3000,- Sk, lektorka bola Ing. Dramčáková, ináč profesorka na strednej ekonomickej. A teraz v rýchlosti si nespomeniem, aká to bola agentúra, čo to robila. Prednášky boli v mlynskej doline, medzi VŠ internátmi je taká prízemná budova....a robia to aj teraz.. videla som inzeráty
Vevey
02.06.05,11:27
Zoznam certifikovanych lektorov i certifikacia je na www.aivd.sk