02Michaela
03.12.08,14:40
Neviete náhodou heslo týždňa Miliónového silvestra na JOJ-ke?
Ďakujem :)
02Michaela
03.12.08,13:42
Nie som si istá, či je to PROFESIONALI
Infarkt
03.12.08,13:43
Nemáš JOJ-ku ? :)

Heslo : Profesionali :cool:
02Michaela
03.12.08,13:46
Nemáš JOJ-ku ? :)

Heslo : Profesionali :cool:

Mám, ale nie vždy je času na to, aby som ju celý deň sledovala. ;)
02Michaela
03.12.08,13:47
Ale aj tak ďakujem.
Infarkt
03.12.08,13:48
Ale aj tak ďakujem.

Máš za čo :) :D ;)
02Michaela
03.12.08,13:55
Máš za čo :) :D ;)
;):D
Riso Rawson
09.12.08,16:23
Nazdar, a to heslo = Profesionaly platí aj na tento týždeň, alebo je iné teraz?
Díki
Gabhus
10.12.08,05:46
Teraz je WEBMASTER - aspoň tak som to postrehla.
Riso Rawson
12.12.08,12:49
Díki moc
habib
14.12.08,23:25
ale prosím Vás,predsa nebudete verit takej blbosti.....sa trochu zamyslite,televízia ako joj alebo nejaký obchodák by len tak oddelili 150mega(teda aspon myslím že to bude trvat 5weeks) aby Vám urobili radost?
Každy piatok vygenerujú 11miestny kod,ale nie z kodov ktoré boli udelené a niekto takýto kod skutočne dostal,proste asi miliarda možných kombinácii,že by to ukázalo 11čísel v rovnakom poradí ako máte doma na phone....proste blbci pošlu SMS zaplatia skoro 50,- a majú šancu hrat o 100litrov,tam nikdy milion € nebol a ani nebude,to neni žiadna skepsa,proste tomu može uverit len blbec,že sa na tej plazme čo tam majú a ktorá je pripojená na počítač skutočne ukazujú čísla a nikto nevie,nekontroluje aké to bude....samozrejme číslo kde nikto nevyhrá....potom ukázu blbca čo získal 100litrov ako záplatu a na buduci tyžden sa zase pár kreténov zapojí.....to som Vás samozrejme nechcel urazit,ja som si tiež jeden týžden zahral,prvy a posledny.....je to jeden velký podvod,hanba im.
ondrejvla
15.12.08,05:56
ale prosím Vás,predsa nebudete verit takej blbosti.....sa trochu zamyslite,televízia ako joj alebo nejaký obchodák by len tak oddelili 150mega(teda aspon myslím že to bude trvat 5weeks) aby Vám urobili radost?
Každy piatok vygenerujú 11miestny kod,ale nie z kodov ktoré boli udelené a niekto takýto kod skutočne dostal,proste asi miliarda možných kombinácii,že by to ukázalo 11čísel v rovnakom poradí ako máte doma na phone....proste blbci pošlu SMS zaplatia skoro 50,- a majú šancu hrat o 100litrov,tam nikdy milion € nebol a ani nebude,to neni žiadna skepsa,proste tomu može uverit len blbec,že sa na tej plazme čo tam majú a ktorá je pripojená na počítač skutočne ukazujú čísla a nikto nevie,nekontroluje aké to bude....samozrejme číslo kde nikto nevyhrá....potom ukázu blbca čo získal 100litrov ako záplatu a na buduci tyžden sa zase pár kreténov zapojí.....to som Vás samozrejme nechcel urazit,ja som si tiež jeden týžden zahral,prvy a posledny.....je to jeden velký podvod,hanba im.

Nehrám vôbec túto hru, ani žiadne na telefón alebo net, ale občas LOTO, tiež je nádej minimálna - takmer žiadna, ale vôbec si nepripadám ako kretén... Viem, že najskôr sa nabalí Tipos, ale predsa hrá tieto hry tisíce ľudí, každý má množstvo nesplnených želaní ale myslieť si preto, že sme blbci a kreténi, no neviem, či si správne trafil?!
Sme ľudia, jeden sníva o deťoch, ďalší o láske, zdraví, dome... alebo o hre, kde je nádej minimálna. Nehovorím, hrajte hazard, to v žiadnom prípade, ale nie je hazardom aj sen?
Tak ja len toľko.
kaupke
15.12.08,06:54
ale prosím Vás,predsa nebudete verit takej blbosti.....sa trochu zamyslite,televízia ako joj alebo nejaký obchodák by len tak oddelili 150mega(teda aspon myslím že to bude trvat 5weeks) aby Vám urobili radost?
Každy piatok vygenerujú 11miestny kod,ale nie z kodov ktoré boli udelené a niekto takýto kod skutočne dostal,proste asi miliarda možných kombinácii,že by to ukázalo 11čísel v rovnakom poradí ako máte doma na phone....proste blbci pošlu SMS zaplatia skoro 50,- a majú šancu hrat o 100litrov,tam nikdy milion € nebol a ani nebude,to neni žiadna skepsa,proste tomu može uverit len blbec,že sa na tej plazme čo tam majú a ktorá je pripojená na počítač skutočne ukazujú čísla a nikto nevie,nekontroluje aké to bude....samozrejme číslo kde nikto nevyhrá....potom ukázu blbca čo získal 100litrov ako záplatu a na buduci tyžden sa zase pár kreténov zapojí.....to som Vás samozrejme nechcel urazit,ja som si tiež jeden týžden zahral,prvy a posledny.....je to jeden velký podvod,hanba im.
Ja si tiež myslím , že je to podfuk ako hrom . Habib má úplnú pravdu , len ju mohol povedať trošku jemnejšie - myslím mimo tých nadáviek pre SMS -károv , ale ináč s ním súhlasím na 200 % . JOJ z nás robí ľudí s IQ pod nulou .
Pekný deň všetkým
habib
15.12.08,09:00
OK tak za blbcov sa ospravedlnujem,ako som ale napísal,ja som tiež jeden z nich,každopádne za všetkym ďalej si stojím,je to hnus ako tuto hru prezentujú,akože huráááá máme tu milion éček,najtrapnejší moment ked zajdu do trezora nejakej pošahanej banky,aj ked zase ,možno je v tomto podvode banka uplne nevinne a možno si len mysleli že ide JOJka točit reportáž o EURE....vec druhá,možno som fantasta,ale ja si LOTTO dávam pravidelne,teda vždy ked je tam aspon 100mega,ked už tak už...rovnako ked som v Prahe tak si dávam SPORTKU a ked som bol v Irsku tam si si dával EUROMILIONS....a prečo to robím?no pretože si niekde v kútiku fakt myslím,že to neni podvod,síce na SK nikdy nezverejnili ani jedného výhercu,čo vysvetlujú že sa ani jeden nechcel ukázat,čo ale može aj znamenat že to nikto nikdy nevyhral a že prachy idú do vrecák managerov,alebo možno to niekto vyhral a už sú všetci mrtvi....aj to je možnost...každopádne v Irsku bolo celkom normálne si každy week prečítat v novinách kto ten výherca je,kolko má detí a samozrejme plnu adresu....samozrejme s fotkou a úsmevom...ale trochu som odbočil.....každopádne dnes si dám ešte tu prácu a zapojím sa do každej diskusie čo na nete nájdem aby som odradíl čo najviac ludí....a ak nájdem maila tak sa moj názor dozvedia aj rovno v tv JOJ,aj ked nemyslím že to bude pre nich novinka,ono všetko vyzeralo ako bomba hra pred koncom roka až kým sa moderátor druhý týžden nepreriekol že ono vlastne ten kod nikdo nemal....proste borec na konec...sorry som trochu dlhý ,viem.
Riso Rawson
16.12.08,18:17
Pre všetkých čo nevedia: na tento týžden je heslo MAFSTORY, platí do piatku 12AM, 19.12.2008.
moijack
26.12.08,18:42
Da sa poslat toto heslo aj tento piatok ci uz je ine?
japaja
27.12.08,18:26
Kto vie heslo na Milionový silvester na tento týždeň? ďakujem.