L-M
03.12.08,20:47
Dobrý večer, potrebovala by som poradiť.
Nemáte niekto skúsenosti,aká fixácia úroku je výhodnejšia. Konkrétne v Slovenskej sporiteľni.
Fixný úrok na 1 rok alebo na 5 rokov ? Ono je to jedno asi v akej banke, záleží to zrejme aj od vývoja ekonomiky. Ale predsa by som rada vedieť vaše názory.
Ďakujem pekne
Lucia
Maya
04.12.08,05:35
Ahoj , my máme na 5 rokov podľa zmluvy ale aj napriek tomu nám ju minulý rok znížili . Úver sme brali pred 2 rokmi. Tak som zvedava ako nám to vyrataju tento rok. Momentalne uvazujeme o predcasnom splateni uveru len si nepametam ake su za to pokuty v SLSP. 30 stranovu zmluvu sa mi citat nechce tak asi skocim do banky zistit ako to vlatne je . Ale kedze je ta fininancna kriza tak snad budu aj radi ze to splatime. :o)
L-M
04.12.08,06:49
Ahoj , my máme na 5 rokov podľa zmluvy ale aj napriek tomu nám ju minulý rok znížili . Úver sme brali pred 2 rokmi. Tak som zvedava ako nám to vyrataju tento rok. Momentalne uvazujeme o predcasnom splateni uveru len si nepametam ake su za to pokuty v SLSP. 30 stranovu zmluvu sa mi citat nechce tak asi skocim do banky zistit ako to vlatne je . Ale kedze je ta fininancna kriza tak snad budu aj radi ze to splatime. :o)
Ahoj, zaujímavé, že Vám to znížili, keď máte fixnú sadzbu na 5 rokov. Práve pre túto ekonomicko finančnú situáciu aká je sa neviem rozhodnúť.
duves
04.12.08,07:41
Ja by som fixoval. Aspon 5-10 rokov.