Tinika
04.12.08,19:18
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu. Rozhodujem sa, že si zoberiem nejakú literatúru k daniam a účtovníctvu. Mám na výber medzi Poradcom a Poradcom podnikateľa. To prvé som doteraz odoberala, ale je to drahšie a chcela som sa spýtať, či nemá niekto skúsensti s druhým - ako je to spracované, aktuálne a včas poslané. ďakujem za rady. Potrebujem aj mzdy.
Zoltán Kovács
04.12.08,20:19
Odkedy poznám poradu, neodoberám žiadnu literatúru. A ani mi nechýba.
Všetko je tu on-line, a vždy aktuálnejšie. Kým jedno číslo sa vydá v knižnej forme, niekedy už ani aktuálne nie je.
m.hladka
04.12.08,20:56
Ja som tiež zrušila všetkých poradcov, nestihala som to celé preštudovať, a vždy keď som potrebovala niečo zistiť, tak presne to som nevedela rýchlo nájsť. Ale niekto ma radšej knižnú publikáciu.
Na porade máš všetko.
Tinika
05.12.08,06:45
Aj možnosť zrušenia tej literatúry som zvažovala, ale občas mám problém tu niečo nájsť, možno zlou formuláciou, a tiež neviem, kde hľadať, čo je nové aktuálne. Asi tu budem musieť začať tráviť eštte viac času.
veronikasad
05.12.08,06:55
Aj možnosť zrušenia tej literatúry som zvažovala, ale občas mám problém tu niečo nájsť, možno zlou formuláciou, a tiež neviem, kde hľadať, čo je nové aktuálne. Asi tu budem musieť začať tráviť eštte viac času.
Napriek dostupnosti všetkých zákonov na PORADe som nezrušila odber PORADCu. K publikovaným zákonom v jednotlivých číslach je dôvodová správa a mnoho príkladov. Niekedy treba mať zákon poruke aj v písomnej forme. A pači sa mi tam, že každý rok pošlu na CD aj v knižnej forme všetky zákony z oblasti daní, účtovníctva, sociálne, zdravotné, obchodné ...
Tinika
05.12.08,11:49
Napriek dostupnosti všetkých zákonov na PORADe som nezrušila odber PORADCu. K publikovaným zákonom v jednotlivých číslach je dôvodová správa a mnoho príkladov. Niekedy treba mať zákon poruke aj v písomnej forme. A pači sa mi tam, že každý rok pošlu na CD aj v knižnej forme všetky zákony z oblasti daní, účtovníctva, sociálne, zdravotné, obchodné ...

Ahoj. Ja tiež chcem mať po ruke niečo ak nemam nahodou internet pri sebe.
A mne nijake cd neprišlo. Tak mas poradcu z ulice Razusova alebo Pri celuloze? ďakujem
veronikasad
05.12.08,15:42
Ahoj. Ja tiež chcem mať po ruke niečo ak nemam nahodou internet pri sebe.
A mne nijake cd neprišlo. Tak mas poradcu z ulice Razusova alebo Pri celuloze? ďakujem
Pri celulozke 40 - bolo to na nejakom letáku, neposielajú ho automaticky, treba oň požiadať.
Marína
05.12.08,20:38
Veronika, tu http://www.i-poradca.sk/default.php?mt=6&mpt=0 uvádzajú, že len na vyžiadanie, ja som ho však vždy mala vložené v publikácii 2x do roka. Vychádza vo februári a auguste. Možno stačí nahlásiť, že chceš odoberať a potom už budú posielať automaticky.
Tinika
07.12.08,09:23
Kočky ďakujem za rady, takže Vy máte toho poradcu pri celulozke? Ďakujem
Llívia
08.04.10,19:02
Odoberáte niekto časopis 1000 riešení od firmy Poradca s.r.o.? Ako sa vám páči?