Stanislav 1975
04.12.08,19:58
Dnes rozhodol KS, že výstavba skládky je legálna, boli dodržané všetky zákonne postupy a vlastne všetko je OK, ale mňa prekvapuje jedna vec, ako može napríklad súd vedieť lepšie ako mesto, či je to všetko v poriadku s územným plánom-keďže sa táto kauza ťahá dosť dlho a vidím, že je tam zainteresovaných v prospech stavebníka kopu ľudí a určite je tam kopa peňazí, či sa nájde niekto fakt spravodlivý, kto to všetko zastaví a prestane zosmiešňovať obyvateľov Pezinka- stať sa to može každému mestu, každej obci, že aj napriek tomu, že tam nič také nechcete, ale financie rozhodnú, že to tam mať budete...:mad:
Pezinčania, držím palce a chodte s tým v najkrajnešom prípade na esľp...
Stanislav 1975
04.12.08,19:04
Dnes rozhodol KS, že výstavba skládky je legálna, boli dodržané všetky zákonne postupy a vlastne všetko je OK, ale mňa prekvapuje jedna vec, ako može napríklad súd vedieť lepšie ako mesto, či je to všetko v poriadku s územným plánom-keďže sa táto kauza ťahá dosť dlho a vidím, že je tam zainteresovaných v prospech stavebníka kopu ľudí a určite je tam kopa peňazí, či sa nájde niekto fakt spravodlivý, kto to všetko zastaví a prestane zosmiešňovať obyvateľov Pezinka- stať sa to može každému mestu, každej obci, že aj napriek tomu, že tam nič také nechcete, ale financie rozhodnú, že to tam mať budete...:mad:
Pezinčania, držím palce a chodte s tým v najkrajnešom prípade na esľp...
Ako sa to spieva v tej piesni? Money, money, money...
Stina
04.12.08,19:12
... či sa nájde niekto fakt spravodlivý, kto to všetko zastaví a prestane zosmiešňovať obyvateľov Pezinka- stať sa to može každému mestu, každej obci, že aj napriek tomu, že tam nič také nechcete, ale financie rozhodnú, že to tam mať budete...:mad:
Pezinčania, držím palce a chodte s tým v najkrajnešom prípade na esľp...

Aj keď súd rozhodol, že skládka do mesta patrí - som presvedčená, že žiadna skládka do mesta nepatrí /dopad na zdravie ľudí žijúcich v blízkosti takejto skládky môže mať nedozerné následky - ktoré zatiaľ nik neskúma, resp. skúmať ani nehodlá/.
Škoda že poniektorý pozerajú na tieto problémy cez peniaze a nie zdravým rozumom .
Chcela by som žiť tak dlho, kým sa nájde ten spravodlivý čo to zastaví.
ALDA
05.12.08,16:17
Môžem napísať čo si myslím? Porada nie je o politike. A politika je všade!:mee: