Stanislav 1975
04.12.08,20:42
Za posledných pár rokov sa v našom súdnictve vyskytlo, že aj napriek tomu, že dokazy svedčili o inom, tak súd rozhodol inak- síce sa to potom ( po odvolaní na vyššiu inštanciu) dalo do koľají tak ako malo byť povodne rozhodnuté, ALE aj tak ma zaráža, že sudca vlastne može rozhodnúť ako uzná za vhodné a vlastne za svoje rozhodnutie NENESIE ABSOLÚTNE ŽIADNU ZODPOVEDNOSŤ- potom sa čudujeme, že prekvitá korupcia a pod.
Neviete, či je to v celej Europe tak, alebo len u nás na Slovensku...:(
Danila
04.12.08,19:51
Za posledných pár rokov sa v našom súdnictve vyskytlo, že aj napriek tomu, že dokazy svedčili o inom, tak súd rozhodol inak- síce sa to potom ( po odvolaní na vyššiu inštanciu) dalo do koľají tak ako malo byť povodne rozhodnuté, ALE aj tak ma zaráža, že sudca vlastne može rozhodnúť ako uzná za vhodné a vlastne za svoje rozhodnutie NENESIE ABSOLÚTNE ŽIADNU ZODPOVEDNOSŤ- potom sa čudujeme, že prekvitá korupcia a pod.
Neviete, či je to v celej Europe tak, alebo len u nás na Slovensku...:(Na celom šírošírom svete.;)
Stanislav 1975
04.12.08,19:57
Na celom šírošírom svete.;)
Dík za info- nevedel som to, ale mali by mať aspoň nejakú, nie?
32tepes
18.02.09,09:10
Ahoj
- prečo nepopravili toho, čo dal príkaz o spálenie štátnych rezerv pšenice
- toho, čo nám trepe o drahej výrobe elektriny
- právnika, ktorý dostane od Vás peniaze aj za to, keď Vás odsúdia

atd. atd. nechceš riešiť radšej niečo menej poburujúce ?...lebo sa môže stať, že si Ťa začnú viac všímať dotknutý hajzlíci

Napr. ako postavili pyramídy v Egypte ... a vlastne na čo