poular
05.12.08,21:35
Ahojte, našiel som len nejaké staré informácie. Ale potrebujem aktuálne. poznáte firmu Rakystav? Idem si dávať plastové okná od nich... Akú vykonávajú prácu, serióznosť jednania, kvalita materiálov... Thanks:))
bulnova
07.12.08,18:57
Už som sa tu k tejto firme vyjadrovala. Dodávajú okná Salamander. V Prešove majú dobré meno. Aspoň v minulom roku boli rýchli v dodávkach, majú dobré ceny a nepočula som kritiku na ich výrobky.
ddanddy
22.01.09,18:37
Odporúčam firmu Rakystav. Sú to fakt kvalitné okná.
korok
03.03.09,15:55
Kvalitné okná to sú-lebo to je Salamander,ale treba si dávať pozor na sklo,výstuhu,okopovú lištu na vchodových dverách atď.niektoré doplnky čo su niekde v cene tak tu niesu,a je to robené presnejšie na kolene!!
slnecnicaa
04.03.09,07:07
my mame okna od firmy rakystav, montovali nam ich koncom novembra 2008, takze je tazko povedat ake su. ale jednanie s ich obchodnym zastupcom bolo bezproblemove, bol mily, ustretovy, ochotny, takze zatial sa nemame na co stazovat. uvidime, ked sa zacne byvat a zacnu sa okna "pouzivat".
korok
21.07.09,08:37
Technologická úroveň resp.výrobný proces je na slabej úrovni,čo má za následok nepresnosť zvarov ,statické vlastnosti atď. Odporúčam SALAMANDER,ale od technologicky vyspelejších firiem nie tz.garažových.
majja
25.08.09,13:33
a ktoré firmy v prešove nie sú "garažové"?? len profil SALAMANDER.
rajchler
25.08.09,13:58
mne budu montovat koncom tyzdna rakystav okna...tak ak budu problemy tak napisemn
mc8420
28.08.09,11:58
určite by som stavil na kvalitu profilov napr. Rehau, Trocal, kvalitné kovanie napr. Maco, Roto najlepšie bezpečnostné a tiež min.2sklo 1,0 , najlepšie je staviť na firmu čo má dlhšiu pôsobnosť a viacero montáži a pôsobí už niekľko rokov.
Určite by som nebral nič od fy. KODA System, všade píšu samé klamstvá že pôsobia niekoľko rokov ale pravdou je že až od 2009, predávajú čínsky šmejd profil deco - varior akože z nemecka
preč
04.09.11,08:21
ak by som mal kupovať okna tak určite NIE RAKYSTAVmate niekto zaujem o tuto firmu tak ak možem poradiť určite nie mam snimi velmi zle skusenosti ty vam naslubuju a ak pride problem tak mate smolu