Jurho
06.12.08,09:08
mám mailovú schránku na post.sk, už dlho, nikdy som s ňou nemal problémy.... no pred časom mi začali chodiť samé spamy a iné blbosti.....linky a tak..... ani to neotváram......... neviem, ako, lebo tuto adresu nikde nadavam..... mam este jednu - presne na také blbosti....
kto mi vie poradiť čo s tým, lebo už len to odstraňovanie mi lezie na nervy.....
vdaka...
arizona
06.12.08,08:32
odtrańovať, odstraňovať a odstraňovať....
Alebo si urob schránku napr. na gmail-e, ktorý dostatočne chráni pred nechcenou poštou:)
sthruska
06.12.08,11:05
Vytvor si nový účet a o starý sa nestaraj.
Dáša_
06.12.08,11:47
uplne stačí, ked ti na túto adresu niekto pošle hromadný mail a spam sa rozbehne:confused: Tak sa o tebe (teda tejto schránke) dozvedia viacerí a už to ide.

gmail je celkom dobry nápad. Akurat že do spamu občas zaradí aj mna samu :)))
Stevo5
06.12.08,11:52
odtrańovať, odstraňovať a odstraňovať....
Alebo si urob schránku napr. na gmail-e, ktorý dostatočne chráni pred nechcenou poštou:)
Presne tak, ak si chceč zachovať starú pošt schránku, tak post.sk si nastav tak, aby ti všetku poštu preposielal na Gmail (ak to post.sk umožňuje), ten má pomerne dobre prepracovaný antispam filter. Tvojho poštového klienta (Outlok expres - alebo čo používaš) si nastav len na sťahovanie pošty z Gmail. Myslím že väčšinu spamu ti zadrží.

Inak celkovo by som ti doporučoval aby si prešiel na iný poštový server, myslím že post.sk (vo free verzii) nepodporuje protokol POP3, takže ti ani neumožňuje aby si si dal sťahovať poštu do PC rovno z Outlok expres (alebo iným pošt. klientom) a pre jej pozretie si musíš "odskočiť" na ich stránky.
U Gmail.sk alebo Zoznam.sk je to zdarma. Myslím že Gmail je lepší (môj názor).
geodet123
06.12.08,12:16
Ak chceš stále používať starú adresu, ale lepšie antispamové filtre, odporúčam presmerovať všetko z post.sk na gmail a v gmaili si pridať do účtov starú adresu (nastavenie - účty) na starú ti príde overovací mail a potom keď budeš písať zvoliť si odoslanie z post.sk. Z princípu mailového protokola je totiž možné za odosielateľa vložiť ľubovoľnú adresu, napr. fico(zavináč)vlada.gov.sk, a prijímateľ si bude myslieť, že mu píše premiér.
manndy64
06.12.08,12:41
odtrańovať, odstraňovať a odstraňovať....
Alebo si urob schránku napr. na gmail-e, ktorý dostatočne chráni pred nechcenou poštou:)
ja mam tiez gmail a tiez tam prichadzaju spamy.odstranujem a odstranujem.
arizona
06.12.08,12:47
ja mam tiez gmail a tiez tam prichadzaju spamy.odstranujem a odstranujem.
Ja som spokojná. Niekedy mám 1, niekedy 4 za týždeň. To sa dá zvládnuť:)
Kedysi dávno, keď som používala post, tak niekedy mi došlo aj 30 denne. To už bolo ozaj otravné:rolleyes::mad:
Artemis Fowl
06.12.08,15:04
Ja mam gmail a funguje uplne super za den mavam aj 100 spamu ale staci 1 kliknutie a je vsetok prec.
:)
manndy64
07.12.08,10:21
ja som mala predtym orangemail lenze mi tam ani spravy neprichadzali .takze na gmaili odstranim spamy.ale neprekaza mi to.som spokojna kym mi prichadzaju normalne maily .