JanMe
06.12.08,14:46
Dobrý deň. Vyštudoval som elektroniku - mikroelektroniku na Elektro - fakulte STU v Bratislave. Svoju karieru som odštartoval vo výrobe polovodičov a momentálne pracujem ako inžinier testovania hardwaru v medzinárodnej spoločnosti. Nakoľko mnoho firiem nie je stabilných na Slovensku, tak by som v buducnosti chcel vyskúšať samostatnú zárobkovú činnosť. Problém je taký, že neviem sa rozhodnúť, ktorú oblasť v elektronike si vybrať. Chcem niečo čo by dobre vynášalo. Najprv by som to chcel robiť popri zamestnaní. Vedel by mi niekto poradiť ako by som mal začať a s čím?
eloelic
06.12.08,17:14
Najskor s tym, aby si rekognoskoval situaciu, ci sa v dnesnej dobe( ked je financna kriza, ktora by mala pokracovat aj buduci rok) da na take odvetvie spolahnut, ci by si mal zakaznikov atd.
kofy
26.12.08,22:03
financna kriza - kto vie ako to s nou bude a ci vobec bude a dokedy... neska sa predpovedat velmi asi neoplati... divne, jako je to drbnute setko prepojene hehe... ak by som ti mohol odporucit, tak v elektorine je momentalne trh hladny v oblasti notebookov (a stale rastie; tym by sme sa ale stali konkurenciou ;-), mobily, mp3 prehravace (a take jednoduchsie autdio+rozhodne sluchatka), telky (LCD, plazmy)... viac elektra, o ktorom by som z vlastnej skusenosti vedel, ze dost ide ma nenapada... nech sa zdari
Alex_M
27.12.08,15:41
Mas napad co tu este nie je alebo aj ak je tak je drahy? Vies ho spravit ovela lacnejsie? Potom uz vies do coho mas ist. Sprav najskor prvotnu analyzu, skus ako zareaguju potencialny zakaznici. Sprav prototyp. Prezentuj ho. A ak je to dobra vec tak nezabudni spravit patent. A ak je to vyrobok ktory tu uz je tak nezabudni na ich patent...
spilo
13.01.09,22:09
ak chceš ešte podnikat vo vyvoji elektroniky tak sa mi ozvy na mail pavolwinkler @ zoznam.sk mne by sa taky konštrukter celkom momentalne hodil tak sa mi pls ozvy