Kosto89
06.12.08,17:11
Dobry den, dna 21.12.2006 som si kupil notebook asus, asi o pol roka som ho dal prvy krat reklamovat, prehrievanie a pokazena klavesnica. Opravili obydve veci a vratili. Druhy krat som ho reklamoval niekedy v septembri 2008 znova prehrievanie, klavesnica a DVD rom. Vratili opravili len klavesnicu a DVD a zevraj pri teste sa neprehrieval. Po 3x som ho reklamoval 6.12. 2008. Teraz sa to uz vyvrcholilo prehrievanie mi ukazovalo 117 C(tato teplota sposobila ciastocne roztavenie plastu pod CPU) ZNOVA klavesnica a tento krat aj pant pri obrazovke prasknuty. Mam pravo na vratenie penazi, alebo novy kus ? DAKUJEM, ak ano na aky zakon sa mam obratit? diky p.s celu dobu som notebook pouzival ako vyrobca stanovil.
rickman
06.12.08,18:27
mimotemy Pri takychto znackach je jedno, ci sa notebook pouziva "ako stanovuje vyrobca" alebo nie. Hovori sa tomu hlupa kupa :D.
Fero11
06.12.08,19:11
myslim si, ze asus, neni najhorsi (to skor acer)
beandy
06.12.08,20:35
Jednoznačne by som sa obratila na Slovensku obchodnu inspekciu, problem, ktory opisujes nie je chybou uzivatela, ale hardweru uvedeneho notebooku, chyba moze byt uz v samotnej zakladnej doske ( motherboard ), ked sa to prejavilo 3x s odstupom casu, nestabilné elektronicke obvody, aj to sa stava. Neviem aky konkretny typ mas, asusy su celkovo na kvalitnej urovni.