zpaul
07.12.08,12:59
Nemám skúseností s týmto programom, tak sa chcem opýtať, či musím zadávať doklady podľa dátumu. Nedá sa napríklad nahodiť najprv bankový účet a potom pokladňa? Poznáte ten systém. Doniesť všetky papiere v škatuli a urobiť z toho niečo. Mám to nahadzovať zaradom podľa dátumu?
Ester plus
07.12.08,12:05
Nahadzuj bez ohľadu na dátum, program ti to vie všetko zotriediť v peňažnom denníku cez úpravy.
Manual
07.12.08,12:07
Nemám skúseností s týmto programom, tak sa chcem opýtať, či musím zadávať doklady podľa dátumu. Nedá sa napríklad nahodiť najprv bankový účet a potom pokladňa? Poznáte ten systém. Doniesť všetky papiere v škatuli a urobiť z toho niečo. Mám to nahadzovať zaradom podľa dátumu?
Môžeš nahadzovať "ako chceš", program vie všetko zotriediť podľa dátumu atď. podľa toho, aké kritériá si zadáš.
Johanka
07.12.08,12:08
Doklady môžeš "nahadzovať" v akomkoľvek poradí, všetko sa dá zotriediť a prečíslovať . Osobne by som si najprv doklady uložila, živelnosť sa niekedy nevypláca . V JÚ nie je peňažný denník jedinou účtovnou knihou ;).
zpaul
07.12.08,13:21
Tak dík. Skúsim.
erika343
18.01.09,18:18
Viete mi poradiť , mám 2 pokladne , a v tej druhej pokladni mi nechce nahadzovať haliere:(. Určite to bude treba niekde v čísleníku nastaviť, ale už sa s tým trápim týždeň . Hotline mi funguje iba do večera v pracovné dni, aby som sa informovala tam, budem si musieť predplatiť predĺženie, Poradí mi niekto?
erika343
18.01.09,18:43
nemá tu s tým niekto skusenosť
sea
18.01.09,19:32
Erika skús cez Číselník - potom Režim účtovania - Všeobecné -alebo tam na tých kartách by to mohlo byť ... ?