Sica
07.12.08,15:49
Naša zamestnankyňa bola od januára na materskej a od septembra je na rodičovskej dovolenke (slobodná matka). Od 01/01/2009 by chcela nastúpiť do zamestnania. Potrebujem poradiť, ako to mám urobiť, čo sa týka SP a ZP. Urobiť ukončenie RD?
A ešte jedna súvisiaca otázka: Bude dostávať rodičovský príspevok, keď bude dieťa so starou matkou, príp. v súkromných jasliach, tak ako to bolo doteraz? Vie niekto, ako to bude po 01/01/2009? Bude krátený RP, keď matka pracuje?
Prosím, môžete mi poradiť, príp. poslať nejaký link s odpoveďou?
Vďaka.
u.erika
07.12.08,20:39
Išla na RD podľa platných zákonov do konca roku 2008. Takže RP bude dostávať naďalej, tak ako doteraz.
u.erika
07.12.08,20:45
Ešte k tomu: Nahlásiť na ÚPSVaR, že nastúpi do práce, a o dieťa bude starať stará mama.
brčko
07.12.08,20:50
čo sa týka SP a ZP v zamestnaní, tak áno, ak bude pracovať na prac.pomer, tak ukončiť rodič.dovolenku a prerušenie poistenia.

A ona sama by si mala dať odhlášku v SP podla bydliska do 8.1.09, lebo súbežne byť dôchodkovo poistená ako zamestnanec a aj ako poistenec štátu byť nemôže. Samozrejme predpokladám, že si prihlášku po narodení sama podala.
Sica
22.12.08,11:21
Prosím ťa, a vieš mi poradiť ako to urobím prakticky na RLFO do SP a do ZP? Ďakujem.
batorek
23.12.08,20:14
Ja by som mal k téme rodičovský príspevok takúto otázku.
Máme zamestnanyňu na MD teraz už poberá rodičovský príspevok.
Firma od 1,1,2009 ide do združenia chceli by sme ju ku koncu roka prepustiť, z reorganizačných dôvodov. Pýtam sa či je to možné a keď ano či nemá nárok na odstupné? Totižto zostala by vo firme sama prihlásená, lebo ostatný zamestnanci idú pod inú firmu v združení. Kto vie prosím poraďte díky.