warrior
07.12.08,20:26
Prajem Vám pekný dobrý večer. Chcel by som si otvoriť podnik, v ktorom by sa predával ,,sladký,, sortiment, myslím tým koláče, zákusky a nejaké koktaily, drinky. Žiaden alkohol. Mal by som priestory, aj financie na začiatok. Moja otázka znie : aké povolenia, čo všetko mi treba zariadiť pred otvorením?...čo treba splniť, je potrebné si otvoriť živnosť, akú živnosť, s hygienikmi je to ako?,...je tam mať za potreby prevádzkara nejakého ,,čašníka,,?..viem totiž, že pri určitom druhu podnikania musí byť ,,vedúci,, vyučený..a to ja nie som. Ďakujem Vám za Vaše odpovede...ostávam s pozdravom.
u.erika
07.12.08,20:03
Otvoriť si živnosť, nahlásiť sa na DÚ, do SP teraz ešte nemusíš, do ZP Ťa nahlási ŽÚ, keď, to chces , vypracovať prevádzkový poriadok, podať žiadosť na hygienu - až po jej schválení môžež otvoriť podnik. Vedúcim môžež byť Ty. Keď tam nebudeš mať vlastné výrobky, ak nie si vyučený, tak aj predávačom -čašníkom môžeš byť Ty. Aké koláče a zákusky tam chceš predávať - vlastné výrobky? Keď áno - tak v tom Ti nepomôžem.
Keď potrebuješ prev.poriadok, ja mám vypracovaný pre presso - alkohol; nealkoholické nápoje; sladkosti, slané tyčinky, cukríky -ale, len balené; cigarety; - môžem Ti to poslať.
buco9147
12.12.08,07:49
prosim ta nemohla by si my poslat ten tvoj prevadzkovy poriadok na buco9147@azet... dakujem vopred
u.erika
12.12.08,15:30
prosim ta nemohla by si my poslat ten tvoj prevadzkovy poriadok na buco9147@azet... dakujem vopred
Poslala som Ti
janulka2107
11.01.09,18:05
erika aj ja by som potrebovala ten prevadzkovy poriadok..j.urbanikova@centrum.sk dakujem
carmenz
20.01.09,10:34
Dobry den,otvaram bar,a potrebovala by som sa poradit,co vsetko k tomu potrebujem,a ako je to z bozp,a haccp...je nutne mat v bare aj haicaky?Dakujem
carmenz
04.03.09,17:41
zdravim nebol niekto z vas na skuske odbornej sposobilosti v BB?
tera1986
01.04.11,10:06
Erika mozes mi poslat prevadzkovy poriadok? presso?
Dakujem
stanka_s
23.05.11,09:18
potrebovala by som prevadzkovy poriadok pre BAR. Ma niekto?
domchiqa.m
05.10.12,11:19
keby som mohla poprosit aj mne by ste mohli poslat vypracovany prevadzkovy poriadok ? dakujem domchiqa.m@gmail.com
chcela by som si otvorit bar :)
D3MCRX
21.02.13,05:10
Ak mozem poprosti a niekto tu ma prevadzkovy poriadok na bar, krcmu alebo pohostinstvo tak by som sa velmi potesil ak by mi ho poslal na mail D3M@zoznam.sk. Ide mi o to, ze dnes je na hygiene nejaky novy ktoremu nerozumeju ani oni a ja v tom mam riadny hokej tiez. potreboval by som sa od niecoho odrazit aby som vedel z coho vychadzat. Vopred dakujem