Alda1
08.12.08,09:22
Ahojte, chcela by som poprosiť o radu. Potrebujem notebook a neviem sa sama vysomáriť z tej širokej ponuky.
Notebook potrebujem na bežné kancelárske práce v operačnom systéme Windows + MS Office, prehliadanie internetu a spúšťanie VIDEA.
Chcem aby obsahoval:
DVD napaľovačku, webkameru, mikrofón, wifi, bluetooth, USB porty a nechcem aby to bol ten malý prenosný 10 palcový, aby mal grafickú kartu, čítačku kariet a aby batéria vydržala aspoň 3 hodiny (ideál 6).

Medzi značkami asi ACER, ASUS alebo HP.

Viete mi niekto please poradiť nejaké konkrétne typy? Cena do 20 000,00 Sk.

Ďakujem moc...

Alda1
bobino38
08.12.08,08:28
navštív ich stránky a budeš mať jasno...a potom stačí pozrieť v e-shopoch kde je vybraný notebook najlacnejší...:-)
Chobot
08.12.08,08:28
Ahojte, chcela by som poprosiť o radu. Potrebujem notebook a neviem sa sama vysomáriť z tej širokej ponuky.
Notebook potrebujem na bežné kancelárske práce v operačnom systéme Windows + MS Office, prehliadanie internetu a spúšťanie VIDEA.
Chcem aby obsahoval:
DVD napaľovačku, webkameru, mikrofón, wifi, bluetooth, USB porty a nechcem aby to bol ten malý prenosný 10 palcový, aby mal grafickú kartu, čítačku kariet a aby batéria vydržala aspoň 3 hodiny (ideál 6).

Medzi značkami asi ACER, ASUS alebo HP.

Viete mi niekto please poradiť nejaké konkrétne typy? Cena do 20 000,00 Sk.

Ďakujem moc...

Alda1

Požiadavky si si pekne naformulovala, orientačnú cenu si si stanovila, v značke máš tiež jasno - stačí si už len vybrať:

http://www.notebookshop.sk/

Akurát s tou výdržou batérie bude problém - 6 hodín neviem, či nejaký NB vydrží... bežne majú výdrž tak 2-3 hodiny.
koky76
08.12.08,08:49
Ahoj
tu su podla tvojich poziadaviek staci len vybrat
,,ww.alza.sk/Wizard.asp?CatId=18842920,,:)
Petas
12.12.08,10:06
Odporucam HP, alebo Lenovo...ASUS alebo ACER neodporucam....mam s nimy zle skusenosti.
betka
23.01.09,12:24
Prosím aj ja o radu. Som teliatko notebookové, používam ho na bežné práce s účtom, word, excel, cena cca 20 tis.

MAtná obrazovka, to je asi základ, výdrž pri mojej práci, nieže mi zhorí :D

Mám Fujitsu siemens, kt. má 3,5 roka, odpracovaných má už cca 13 tis. hod. Bojím sa, že ma opustí. Hneď by som ho vymenila za taký istý, nahrádza mi v plnej miere pevný, :)
Odporúčania??
ďakujem.
Tweety
23.01.09,12:26
Prosím aj ja o radu. Som teliatko notebookové, používam ho na bežné práce s účtom, word, excel, cena cca 20 tis.

MAtná obrazovka, to je asi základ, výdrž pri mojej práci, nieže mi zhorí :D

Mám Fujitsu siemens, kt. má 3,5 roka, odpracovaných má už cca 13 tis. hod. Bojím sa, že ma opustí. Hneď by som ho vymenila za taký istý, nahrádza mi v plnej miere pevný, :)
Odporúčania??
ďakujem.
Kúp si ešte jeden taký, práve ten som Ti chcela odporučiť, používam ho tiež. Len za mojím FJS je ešte AMILO.
Petas
25.01.09,16:57
Ak si s nim spokojna a vyhovuje, nevahaj a kup si taky isty...
FJS je tiez doby...odporucam... :)