Zvalik
08.12.08,15:29
Ahojte! potrebujem vašu radu!
Dali sme spraviť pomník, mal byť hotový už v novembri. V decembri prišli a chceli ho namontovať. vrátili sme ich spať, pretože poklopy boli zubaté a krivé, jedna strana bola skoro o 1 cm užšia. O 2 dni prišli znovu poklopy vyfrézovali do oblúka ale medzi poklopmi boli medzery /3 platne/bolo vidieť hlinu, takže to demontovali a odišli. Dnes tu boli opať poklopy zložené a farby odlišné, znovu sme im to vrátli spať. Tri krát sa s tým otáčali montovali a demontovali, už je to aj obúchané ale stále to nie je hotové. Hned na začiatku som im posielala e-mail ako to chceme /obrázky z pomníka, poďľa ktorého to malo byť/. Tá firma mi už nezdvíha ani telefóny a neodpovedá ani na e-maily. Už som zúfalá! Dali sme im aj zálohu 40000,-Sk/celý stojí 120000,-Sk/. Neviem čo ďalej, pomôžte, prosím!
Zvalik
08.12.08,15:31
Prosím, nevie mi niekto poradiť na koho alebo na aký úrad sa mám obrátiť! Ďakujem!
wagner
08.12.08,16:02
Skús sa poradiť na Obchodnej inšpekcii, buď telefonicky, alebo ak to máš blízko tak choď osobne. Mám s nimi dobré skúsenosti.
Zvalik
08.12.08,16:33
Ďakujem. Dnes som tam už volala, ale už som nestihla toho pána /Nitra/, tak skúsim zajtra. Síce neviem čo mi poradí, ale najradšej by som im ten pomník vrátila. Nemám už na to nervy. Ďakujem!
wagner
08.12.08,18:21
Určite Ti dobre poradí. Aj ja som mala problém so žalúziami - už sa to tu riešilo vlani, a tiež mi dobre poradili. A žalúzie zatiaľ prežili aj leto.
Zvalik
09.12.08,07:59
Dovolala som sa, najskôr musím napisať reklamáciu tej firme a potom až oni nezareagujú, tak sa mám obrátiť na obchodnú inšpekciu. Ďakujem