Lenulka12
08.12.08,19:38
koľko môže meškať menštruácia a môže to byť spôsobené stresom ale nachladnutím. Ako dlho môžem čakat?

dakujem
Stanislav 1975
08.12.08,18:41
Menštruácia može meškať aj z dovodu nachladnutia, či stresu a koľko može meškať? Na to nie som odborník ;)
Ale neboj sa, možno to ani nieje z tých vyššieuvedených dovodov- možno si len tehotná...
pasuliatko
08.12.08,19:44
no neviem ja si myslím,že aj niekolko týždnov možno dní, skús zájsť za gynekologom nech sa na to pozrie on. budeš mať istotu :)
Lenulka12
08.12.08,19:50
no neviem ja si myslím,že aj niekolko týždnov možno dní, skús zájsť za gynekologom nech sa na to pozrie on. budeš mať istotu :)

Dakujem
pasuliatko
08.12.08,20:07
Dakujem

naozaj lekar ti povie viac thakto to je ťažko zhodnotiť,že prečo.držím palce :)
danielko
08.12.08,20:52
V prvom rade si musíš na otázku prečo ti mešká odpovedať ty sama : či si mohla nachladnúť, alebo si v strese, alebo či môžeš byť tehotná. Ale to budú stále len tvoje dohady, a tvoje "stanovenie diagnózy".
Mne meškal menzes aj tri týždne (takže som mala aj 7 týždňový cyklus), ale nebol to ani jeden z týchto dôvodov.
Ak môžeš byť tehotná, urob si tehotenský test, a tak zájdi za gynekológom, ak nie, určite čím skôr zájdi za gynekológom.
Ja som mala pocit, že vzhľadom na to, že pracujem, mám rodinu a ešte aj externe študujem VŠ, mi menzes mešká zo stresu. Neutešuj sa takto aj ty.

Ja už tehotná, aj keď mi do štyridsiatky chýba zopár rokov, už nikdy byť nemôžem a ani nikdy už nebudem mať menzes. Ale mala som šťastie, ešte to nebolo to najhoršie.

Neviem, koľko máš rokov, nechcem ťa strašiť, to v žiadnom prípade, chcem ti len na sebe ukázať, do čoho sa môžeš dostať.

Dúfam, že ku gynekológovi pôjdeš čím skôr. Držím palce. :)