psychofemale
09.12.08,08:52
Cauko baby, neviem ci ste poculi o tej novej metode predlzovania a zahustovania mihlanic. Ak ano, neviete kde v BA to robia? Skusala som studio Katka ci tak nejak, ale nemaju volne terminy na tento rok. Diky
mpca
09.12.08,08:04
ahoj PF ;)
robi to aj štúdio krásy Monika - Bratislava
http://www.studiokrasymonika.sk/akcie.php

prípadne salón krásy Janssen - Tranava
http://salonjanssen.sk/

a uz spomenute Studio Katja - Bratislava
http://www.studiokatja.sk/kontakt.html
NelaX
11.12.08,14:35
skús salon-angels.eu, tam ich robí Alex, ale sú o trocha drahšie než v iných salónoch, stoja 7000Sk, ale ten efekt za to stojí :)
psychofemale
16.12.08,20:12
Tak nakoniec som si ich dala urobit v salone pasarela. Vrelo doporucujem, ta zmena je uzasna :cool:
audinka
20.12.08,21:16
Moja kamoška ich robí za 3000 sk.... ak chcete kontakt napíšte....
misomiso
20.12.08,22:13
Ja som si to zatial nedala robit, lebo ja mam 3D mihalnice od narodenia.

Apropos - zaujala ma informacia na tej stranke, ze to stoji 5.000 sk a vyrdzi 2 mesiace. Teda rocne nejakych mizernych 30.000, za co je kazdych 8 rokov nove auto. Ale co - ved tie mihalnice za to stoja. Zajtra rano zratam (teraz som uz slepa) kolko ich vlastne mam, aby som aspon vedela, na kolko vyjde jedna...
audinka
20.12.08,22:17
Ja som si to dala dnes urobiť.... Vyzerá to super!!!
Ingrid Ondruskova
20.12.08,22:29
Mám dosť citlivé oči a chcem sa spýtať, čo to technicky obnáša?Okrem pripravenia peňazí /a nie málo/.
ALDA
21.12.08,11:40
Ja som si to zatial nedala robit, lebo ja mam 3D mihalnice od narodenia.

Apropos - zaujala ma informacia na tej stranke, ze to stoji 5.000 sk a vyrdzi 2 mesiace. Teda rocne nejakych mizernych 30.000, za co je kazdych 8 rokov nove auto. Ale co - ved tie mihalnice za to stoja. Zajtra rano zratam (teraz som uz slepa) kolko ich vlastne mam, aby som aspon vedela, na kolko vyjde jedna...

Asi písala misomiso-nková. Keby sme mali všetko takto prepočítavať a porovnávať s niečím, nikdy by sme pre seba nič nespravili a na seba nič neminuli. Ved život je aj o tom, že si treba urobiť aj radosť. Mne sa páči, že sú aj také, ktoré myslia na seba a môžu si to ešte aj dovoliť už aj na Slovensku. Potom vtip, že Slovenky sa poznajú podľa kŕčových žíl, je už prepadák.:D
My tu nebudeme a prašule zostanú, takže prečo nie.
misomiso
21.12.08,11:56
Asi písala misomiso-nková. Keby sme mali všetko takto prepočítavať a porovnávať s niečím, nikdy by sme pre seba nič nespravili a na seba nič neminuli. Ved život je aj o tom, že si treba urobiť aj radosť. Mne sa páči, že sú aj také, ktoré myslia na seba a môžu si to ešte aj dovoliť už aj na Slovensku. Potom vtip, že Slovenky sa poznajú podľa kŕčových žíl, je už prepadák.:D
My tu nebudeme a prašule zostanú, takže prečo nie.

Pisala som ja, manzelka ma vlastny nick. Pripadalo mi nevhodne, ak by som pisala do takejto vysostne zenskej temy v muzskom rode :).
ALDA
21.12.08,12:03
Pisala som ja, manzelka ma vlastny nick. Pripadalo mi nevhodne, ak by som pisala do takejto vysostne zenskej temy v muzskom rode :).
mimotemy
:D:D:D OK, myslela som si to. A prečo, muž nemôže klipkať krásnymi mihalnicami?
Môj syn zdedil po starom otcovi krásne mihalnice, ktoré mu od malička každý obdivoval, ked bol prvák, pristihla som ho s nožničkami, chcel si ich odstrihnúť, lebo mu na ne každý čumí. Chudato myslel si, že sa mu smejú, ked som mu vysvetlila, že to mu závidia, tak sa ukludnil. Teraz má 33 rokov a je spokojný.:D
Zdedila ich po ňom jeho dcérka, takže úšetrí.:)

PS:"pisala":eek:
Lucy
21.12.08,12:26
Noo, musim sa s Vami podeliť o jeden zážitok, čo sa mi tento rok stalo. Tento rok som dostala kontakt na jednu zlatú kozmetičku, kedže som nemala svoju stálu, tak som sa rozhodla vyskúšať.

Keď som teda prišla na dohodnutý termín, začala ma dôkladne odličovať. a keď dokladne, tak sa venovala aj viečkam a mihalniciam. Ale mne to už začínalo byť čudné, lebo ja si mihalnice ani oči vôbec nemaľujem, keďže ich mám citlivé. A možno jej to už bolo čudné tiež, lebo sa ma po hodnej chvílke opýtala, kde som si dala robiť mihalnice, lebo že ich mám super,ale že to je drahé. Tak vtedy som najprv urobila :eek::eek::eek::eek::eek::eek: a potom som jej so smiechom vysvetlila, že to sú moje vlastné, že nepoužívam ani maskaru ani tiene :D:D:D. Myslím, že bola dosť prekvapená, lebo mi hovorila, že to stojí cca 5 tis. Sk a vydrží nejaké 2 mesiace. Takže ja mám tiež 3D mihalnice :D:D:D
psychofemale
02.01.09,14:11
Mám dosť citlivé oči a chcem sa spýtať, čo to technicky obnáša?Okrem pripravenia peňazí /a nie málo/.

tiez som hakliva na vela kozm. pripravkov, ale nemala som na to ziadnu zlu reakciu... a co sa tyka techniky, na kazdu jednu mihalnicu sa nalepila nova, procedura bola celkom prijemna... teraz je to uz ine, mihalnice mi odrastaju takze tie nalepene sa posuvaju a uz to tak skvele nevyzera... dolepovat by sa to malo asi tak za 4 tyzdne a stoji to od 500-1500 podla vypadanych mihalnic...

a starostlivost: nesmie sa odlicovat s mastnymi pripravkami, lebo to rozleptava to lepidlo, nesmies sa licit (ale to fakt nie je treba) a len velmi opatrne osetrovat lebo chlpky z vaty a tak sa na to fakt prichytia a ide to dole len horko tazko...

tot asi vse co viem :)
psychofemale
02.01.09,14:14
Ja som si to zatial nedala robit, lebo ja mam 3D mihalnice od narodenia.

Apropos - zaujala ma informacia na tej stranke, ze to stoji 5.000 sk a vyrdzi 2 mesiace. Teda rocne nejakych mizernych 30.000, za co je kazdych 8 rokov nove auto. Ale co - ved tie mihalnice za to stoja. Zajtra rano zratam (teraz som uz slepa) kolko ich vlastne mam, aby som aspon vedela, na kolko vyjde jedna...

na zaciatok 4k a pak kazde 4-6 tyzdnov cca 750 sk ak urobim priemer... z toho tych 30k nejak nedostanes a predstav si radsej si dam toto ako dake hlupe auto co budem musiet este aj zivit...
rennka
30.08.11,08:51
Umele mihalnice, umele nechty, umele prsia, umele spravanie, umele potraviny.....
Skoda, ze prirodzenost a ludskost sa akosi straca....
lujza.j
03.09.11,13:44
zas to tu dala?
rudopp
03.09.11,16:41
Moja kamoška ich robí za 3000 sk.... ak chcete kontakt napíšte....


skús salon-angels.eu, tam ich robí Alex, ale sú o trocha drahšie než v iných salónoch, stoja 7000Sk, ale ten efekt za to stojí :)


Asi písala misomiso-nková. Keby sme mali všetko takto prepočítavať a porovnávať s niečím, nikdy by sme pre seba nič nespravili a na seba nič neminuli. Ved život je aj o tom, že si treba urobiť aj radosť. Mne sa páči, že sú aj také, ktoré myslia na seba a môžu si to ešte aj dovoliť už aj na Slovensku. Potom vtip, že Slovenky sa poznajú podľa kŕčových žíl, je už prepadák.:D
My tu nebudeme a prašule zostanú, takže prečo nie.


Umele mihalnice, umele nechty, umele prsia, umele spravanie, umele potraviny.....
Skoda, ze prirodzenost a ludskost sa akosi straca....

A že vraj kríza :D:D:D:D:D.

Jedine ak kríza osobnosti, ktorá sa nechá do niečoho dotlačiť (reklamou/módou/ "vy za to stojíte"
pepsikova
03.09.11,17:12
...a potom už len hit "každý deň je zo mňa iná žena"...(ráno živá večer umelina)
rudopp
03.09.11,18:15
Jo

A miesto "vypatlaní" ich volajú "vyvolení" :D :D :D
misomiso
03.09.11,18:50
na zaciatok 4k a pak kazde 4-6 tyzdnov cca 750 sk ak urobim priemer... z toho tych 30k nejak nedostanes a predstav si radsej si dam toto ako dake hlupe auto co budem musiet este aj zivit...

Ja viem, vela zien spolieha na to, ze ak budu mat 3D mihalnice, nebudu nikdy potrebovat auto. Ale to tiez funguje iba do urciteho veku damy...:):)