Mr.Plow
09.12.08,14:56
Ahojte ludkovia,chcel by som vás poprosit....poradte mi dáku jednoduchú a časovo nenáročnú meditáciu na celkove upokojenie mojho ducha ..........dakujem:)
hanelie
09.12.08,14:21
skôr asi relaxáciu :) meditácia je pre tých, ktorí už vedia ovládať svoju myseľ :)
skús cez googla - techník je veľa - začiatok je v tej dýchacej:)
MartinIII
09.12.08,14:54
Musíš veľmi zdisciplinovať svoju myseľ potom môžeš začať. Napr.:
Sadni si nesmieš mať prekrížené ruky dlane daj hore a vnímaj ako ti cez stred hlavy prechádza energia mieša so so vzduchom... ako ide hore a ide do vesmíru potom sa vrátínová a živšia...
Psycholog
09.12.08,16:17
Posaďte se pohodlně do křesla, zavřete oči, nohy jsou u sebe, kolena mírně rozevřená, ruce spočívají na kolenou dlaněmi vzhůru:

1. - mé tělo je lehké a svěží.
2. - ruce a nohy jsou lehké.
3. - trup je lehký.
4. - myšlenky jsou jasné, světlé, klidné a mnou řízené.
5. - myšlenky jsou čisté, radostné, prozářené.
6. - každá buňka těla je silná, klidná a mnou řízená.
7. - je mi lehko, příjemně a dobře.
8. - poznal jsem sám sebe, můj Duch a světový Duch jsou nerozlučitelní. (poznal jsem sám sebe, já a všichni okolo mne jsou nerozlučitelní.)
9. - můj Duch a moje Duše se očistily. (mé tělo i vnitřní já se očistily.)
10. - od této chvíle vyzařuji Lásku a Dobro.

Mé tělo je lehké a svěží, hlava je čistá, světlá a jasná. Vše opakujte minimálně 3 až 5x , naposledy pouze číslovky – jedna, dva …. deset. Včetně Mé tělo je …………………světlá a jasná .

Můžete otevřít oči , vstaňte a projděte se po pokoji.

Nebo:

Cvičení provádíme vleže se zavřenýma očima, dlaň pravé ruky položíme na solar plexus a představujeme si přibližně 1-2 minuty, že naše dlaň jako houbička nasává všechnu minusovou informaci. Poté z dlaně minusovou informaci „vytřepeme“ a představujeme si, že minusová informace podle odpovídající vibrace odešla do příslušného světa.

Toto cvičení opakovat alespoň 1x denně v průběhu 3-4 týdnů.
Petr