BOOKEE
10.12.08,14:02
:mee:Dobrý deň prajem všetkým poraďákom,
a ďakujem za doterajšie cenné rady.
Mám - pre niekoho možno trochu zvláštny- v každom prípade problém. Chystám sa zamestnávateľovi oznámiť informáciu o mojom tehotenstve. Vzhľadom na to, že už sa stali prípady tzv. prepustenia na hodinu a to aj na pozícii riaditeľa, mňa ako finančného manažéra asi šetriť tiež nebudú. Poradíte ako na to? VĎAKA VOPRED
Chobot
10.12.08,13:16
:mee:Dobrý deň prajem všetkým poraďákom,
a ďakujem za doterajšie cenné rady.
Mám - pre niekoho možno trochu zvláštny- v každom prípade problém. Chystám sa zamestnávateľovi oznámiť informáciu o mojom tehotenstve. Vzhľadom na to, že už sa stali prípady tzv. prepustenia na hodinu a to aj na pozícii riaditeľa, mňa ako finančného manažéra asi šetriť tiež nebudú. Poradíte ako na to? VĎAKA VOPRED

Ako tehotná máš ochranu, ktorú ti vyslovene dáva ZP - § 64:

(1) Zamestnávateľ nesmie dať zamestnancovi výpoveď v ochrannej dobe, a to

a) ...

c) v dobe, keď je zamestnankyňa tehotná, keď je zamestnankyňa na materskej dovolenke, keď je zamestnankyňa a zamestnanec na rodičovskej dovolenke alebo keď sa osamelá zamestnankyňa alebo osamelý zamestnanec starajú o dieťa mladšie ako tri roky,

Ak niečo zamestnávateľ poruší, môžeš sa domáhať svojich nárokov súdnou cestou.
BOOKEE
10.12.08,13:22
Áno chobot, ďakujem. Ja legislatívu poznám. U nás dokáže však zamestnávateľ (zahraničný, konateľ je tiež zahraničný) zaprieť nos medzi očami. Takže mi povie, že v čase keď mi dal pre nejakú hlúposť výpoveď nevedel, že som tehotná. A o to mi ide. Oznámiť mu to v každom prípade radšej písomne, alebo si hneď vybaviť PN-ku? Chcem byť proste radšej pripravená na každú eventualitu. :mee:
poisonkatka
10.12.08,13:54
ja by som mu to oznamila pisomne s doporucenkou..ale ked pises ze je zahranicny, tak neviem..proste ked sa k nemu dostane doporuceny list, tak to je akoby to cital, nie?
Chobot
10.12.08,14:04
Áno chobot, ďakujem. Ja legislatívu poznám. U nás dokáže však zamestnávateľ (zahraničný, konateľ je tiež zahraničný) zaprieť nos medzi očami. Takže mi povie, že v čase keď mi dal pre nejakú hlúposť výpoveď nevedel, že som tehotná. A o to mi ide. Oznámiť mu to v každom prípade radšej písomne, alebo si hneď vybaviť PN-ku? Chcem byť proste radšej pripravená na každú eventualitu. :mee:

Aj spôsob oznamovania tehotenstva upravuje ZP - § 40 ods. 6:

(6) Tehotná zamestnankyňa na účely tohto zákona je zamestnankyňa, ktorá svojho zamestnávateľa písomne informovala o svojom stave a predložila o tom lekárske potvrdenie.
BOOKEE
10.12.08,14:10
Výborne, takže písomne. Ďakujem. Toto mi ušlo.
Takže predsa len tú legislatívu až tak dobre nepoznám.