grušina
10.12.08,22:19
Dobrý večer,
vie mi niekto prosím vás poradiť? Zadala som v personalistike - neprítomnosť zamestnanca - choroba, od 11.11.2008 - 21.11.2008, na výplatnej páske mi však ukazuje - choroba 9 dní. V tom období bola sobota, nedeľa a 1 štátny sviatok, takže program to nezapočítal ? Ale do náhrady príjmu by to mal započítať.
vopred ďakujem za všetky rady
profistart
11.12.08,07:25
Program započítava aj víkendy a sviatky - ale vo výplatnej páske sa zobrazujú len pracovné dni (mali by sa zobrazovať kalendárne, ale vo výplatnej páske sa to nedá zmeniť??). Keď si dáte vytlačiť tlačovú zostavu "Prehľad náhrad príjmu" - tam sa to už zobrazuje správne. Suma je správne vypočítaná, len tie dni "nesedia"
grušina
11.12.08,16:16
Dala som si prehľad náhrad príjmu, a tam mi ukazuje len 10 dní. V skutočnosti však marodovala 11 dní, keďže od 11.11 - 21.11.
Ide mi hlavne o to, či mám poslať na soc.poisťovňu to potvrdenie na uplatnenie nem.dávky, v skutočnosti marodovala viac ako 10 dní..ale program mi dáva 10 dní.
viete čo s tým???
Heni
11.12.08,19:32
Dala som si prehľad náhrad príjmu, a tam mi ukazuje len 10 dní. V skutočnosti však marodovala 11 dní, keďže od 11.11 - 21.11.
Ide mi hlavne o to, či mám poslať na soc.poisťovňu to potvrdenie na uplatnenie nem.dávky, v skutočnosti marodovala viac ako 10 dní..ale program mi dáva 10 dní.
viete čo s tým???
ak marodovala viac ako 10 dní, treba na soc. poisťovňu odoslať to Potvrdenie spolu s príslušnou časťou PN-ky, hoci aj kvôli tomu jednému dňu.
nem. dávky sa poskytujú za kal. dni, takže ak aj padol 11-ty deň maródky na weekend - aj tak je potrebné odoslať to na Soc. poisťovňu.