Danulka40
11.12.08,09:58
Pozdravujem vsetkych., ozvite sa mi prosim, co pracuju v tescu, mam nejaky problem, ci skôr chcem vediet, ako to funguje u vas.
Pracujem v Tescu, vseci skoro robime vsetko, t. j. nemame pridelene urcite oddelenie, ale robime -vykladame vsetko, elektro, hracky a tak podobne .-- Ked treba ideme ku kasam co aj na par minut, a potom zas spat, a o chvilu zas k kasam.
a naopak pokladnicky ked maju co len chvilu menej zakaznikov idu vykladat tovar a o par minut musia zas ist ku kasam, ked uz su pomaly sory. Podla mna, pokladnicky môzu chvilu cakat na zakznikov, ked pridu ku kasam a nie naopak, aby zakaznici cakali , ked pridu spat pokladnicky,
Dakujem
Marioo
31.12.08,05:39
Ahoj,

To je v každom obchodnom dome tak. Nemôžeš predsa len tak stáť.
Sa pamätám keď som brigádoval v Metre a nebolo zákazníkov ihneď som musel robiť niečo iné.
buchač
31.12.08,07:34
Ahoj,

To je v každom obchodnom dome tak. Nemôžeš predsa len tak stáť.
Sa pamätám keď som brigádoval v Metre a nebolo zákazníkov ihneď som musel robiť niečo iné.

Doporučujem - ZDRHNI !!!!!!! A to čím skôr !;)

Viem , o čom hovorím , manželka robí u nemenovanej konkurencie managera , mám informácie takpovediac z prvej ruky .

S TESCOM to ide dole vodou , nedá sa dopodrobna vysvetlovať , porušenie obchodného tajomstv atď .

ADD Mário

1. Hádam si nemyslíš , že tých pár šupov dostaneš zadarmo ?:D:D:D Veď brigádnikov musia využiť , keď stálych zamestnancov je málo . Mal by si počuť názory vedenia týchto obchodných domov , to by Ti bolo na :eek::eek::eek::eek::eek:

2. Manželka zásadne odmieta na svoje oddelenia brigádnikov , nakoľko má zlé skúsenosti / netvrdím o Tebe /:cool::cool: s touto sortou pracovníkov .
zuzana000
02.01.09,14:58
Približne rovnako je to aj u nás,až na to že nás nechajú chvíľu sedieť a keď sa na ploche nezbierajú ľudia tak až potom nás posielajú von.
Danulka40
04.01.09,12:41
asi si ma nepochopol, ja nie som brigadnik, ale staly zamestnanec.,
camozzi
04.01.09,12:58
Je to asi v kazdom OD Tesco. Oni by najradsej mali jedneho cloveka na vsetko. To sa ale neda a potom napln prace je taka ako opisujes - raz v pokladni, potom vykladas tovar, potom zas v potravinach... No a ked uz naozaj nie je co robit, tak pracovnikov (brigadnikov) posielaju domov skor. Menej odrobenych hodin=usetrene na mzdach.