jkmk
11.12.08,11:32
Hus gága
pes šteká
sliepka kotkodáka
čo robí kačka ?
Chobot
11.12.08,10:35
Hus gága
pes šteká
sliepka kotkodáka
čo robí kačka ?

Myslím, že o kačke sa hovorí, že kváka.
erzet
11.12.08,10:37
Hus gága
pes šteká
sliepka kotkodáka
čo robí kačka ?
Kačka kačká.
jkmk
11.12.08,10:38
žaba kváka
Olice
11.12.08,10:40
Hus gága
pes šteká
sliepka kotkodáka
čo robí kačka ?
kačka robí - ták ták ták
Elena Navrátilová
11.12.08,10:43
Hus gága
pes šteká
sliepka kotkodáka
čo robí kačka ?

Myslím, že tu nejde o to ako robí kačka... ale čo robí? Takže pláva? Lieta? :D;)
Olice
11.12.08,10:46
Myslím, že tu nejde o to ako robí kačka... ale čo robí? Takže pláva? Lieta? :D;)
Elenka, ale ja si pamätám z detských knižočiek, že kačká robí ták ták:D, ale možno že v tomto prípade ide fakt o niečo iné:).
jkmk
11.12.08,10:48
Olice
11.12.08,10:51
;)http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
To komu alebo čomu patrí:), aby sme aj vedeli ako tá kačka robí;).
Elena Navrátilová
11.12.08,10:59
Elenka, ale ja si pamätám z detských knižočiek, že kačká robí ták ták:D, ale možno že v tomto prípade ide fakt o niečo iné:).

Olinka, ja si pamätám z detských knižiek že ... pláva kačka na jazere ... :D a ešte aj kač kač kačena, nasypem Ti jačmeňa... :D;):D:D:D:D:D
Chobot
11.12.08,11:03
žaba kváka

Aj žaba kváka, ale aj o kačke sa hovorí, že kváka. Alebo krajšie povedané, že rapoce.

http://www.zoznam.sk/hladaj.fcgi?co=fulltext&s=ka%E8ka+kv%E1ka

A tu máš celkom zábavný príbeh kvákajúcej kačky:

http://www.samuso.sk/blog/2006/09/18/kacacie-tango/
Elena Navrátilová
11.12.08,11:08
To komu alebo čomu patrí:), aby sme aj vedeli ako tá kačka robí;).

Zas Oli ako? Čo robí kačka bola otázka... :D;)
Olice
11.12.08,11:46
:D:D:DJa si veľmi rada počkám na vyriešenie a vysvetlenie tejto "záhady", že čo alebo ako tá kačka vlastne robí;).

A ešte mimotemy, keď je do chrumkava upečená na pekáči, tak takáto ma zaujíma viac a je mi vtedy jedno ako alebo čo robila:);).
Elena Navrátilová
11.12.08,11:50
Ale vtedy to už je o inom ako o pobavení ... :D:D:D:D:D;)
jkmk
11.12.08,12:11
som rád že Vás téma zaujala.
Ja neviem ako kačka robí , preto som túto tému začal.

na obed som mal "kuracie stehno na
spôsob kačky"http://www.porada.sk/images/icons/icon11.gif
Olice
11.12.08,12:25
som rád že Vás téma zaujala.
Ja neviem ako kačka robí , preto som túto tému začal.

na obed som mal "kuracie stehno na
spôsob kačky"http://www.porada.sk/images/icons/icon11.gif
Tak to je gól a ten hanbiaci sa smailík tam teda patrí:D.
petmar
11.12.08,18:06
Mňa trápi podobné:
- svinka sa oprasila
- mačka (kočka) sa okotila
- žralok sa ožral ?
arizona
11.12.08,18:34
Mňa trápi podobné:
- svinka sa oprasila
- mačka (kočka) sa okotila
- žralok sa ožral ?

a čo urobil pes? zopsul sa?:D
Elena Navrátilová
11.12.08,18:46
Mňa trápi podobné:
- svinka sa oprasila
- mačka (kočka) sa okotila
- žralok sa ožral ?

Svinka sa osvinila
Mačka sa omačila
Žralok sa ožraločil ... veď nemusíš im hneď pripisovať ľudské vlastnosti. :D:D:D
Ajuška
11.12.08,18:54
Svinka sa osvinila
Mačka sa omačila
Žralok sa ožraločil ... veď nemusíš im hneď pripisovať ľudské vlastnosti. :D:D:D
A "Murko" sa "omurkoval"... :D:D:D ...za posledné roky nieeeekoľkokrát... a úspešne... :D:D:D... (dovetok: ...syn žobronil že chce mačiatko... u mňa prešiel iba kocúrik... s ocinom doniesli... okrstili "murko"... :confused: ...celá ja... verila a nepreverila... až kým sa mi na logii "neomurkoval"... pravidelne - 2x ročne po 4 naaadherné mačiatka)... :rolleyes: ...
Elena Navrátilová
11.12.08,19:09
A "Murko" sa "omurkoval"... :D:D:D ...za posledné roky nieeeekoľkokrát... a úspešne... :D:D:D... (dovetok: ...syn žobronil že chce mačiatko... u mňa prešiel iba kocúrik... s ocinom doniesli... okrstili "murko"... :confused: ...celá ja... verila a nepreverila... až kým sa mi na logii "neomurkoval"... pravidelne - 2x ročne po 4 naaadherné mačiatka)... :rolleyes: ...

No Ajuška už to treba len správne pomenovať, zahaliť tajomstvom a máme hádanku. Vidíš, mala by to byť tajomka a je to hádanka. :D:D:D:D:D;)
Ajuška
11.12.08,19:13
No Ajuška už to treba len správne pomenovať, zahaliť tajomstvom a máme hádanku. Vidíš, mala by to byť tajomka a je to hádanka. :D:D:D:D:D;)
mimotemyTajomka (či hádanka???:D) je v pokračovaní "diela"... Naadherne pruhovaných "tigrov" už mám na logii (a ráno len čo otvorím oči = bez pohybu na lôžku = aj v okne nacapených) 3 ... slovom: troch... :cool:... 1. Murko... 2. Murkova Murka... 3. Murkin Murko....... :D:D:D ...akoby ich jedna mať mala... :D:D:D ...a trvale vycapený inzerát:...darujem do dobrých rúk naaadherných Murkov... :rolleyes: ...
P.S... aby ste nepremeškali šancu... Murko č. 1 a Murko č. 2... určite nezmeškajú termín dodania = 1.máj 2009... značka... starostlivo vypiplané...;)
Chobot
11.12.08,20:44
Ak sa môže mačka zježiť, môže sa ježko pomačkať??:D:D:D
Ajuška
11.12.08,20:49
Ak sa môže mačka zježiť, môže sa ježko pomačkať??:D:D:D
Sám možno áno... ;) ...ale ja by som (ho) neskúšala... :D:D ...
Paula
11.12.08,20:50
Ak sa môže mačka zježiť, môže sa ježko pomačkať??:D:D:D


:D
Prípadne aj zmačiť;)
Ajuška
11.12.08,20:50
:D
Prípadne aj zmačiť;)
mimotemy...a ten kto to skúšal... aj zjančiť... ;) ...
liba2
11.12.08,20:59
Nádherná téma , práve som ju dočítala :D
jozka56
11.12.08,21:27
Ja by som mačku pomojkala...:rolleyes::D
Krtko
11.12.08,23:54
Ja by som mačku pomojkala...:rolleyes::D

ja radšej kocúrika
Krtko
11.12.08,23:56
Super oddych, relax, zábava
Krtko
12.12.08,00:02
ani mačka ani kocúrik
ani kačka ani šalátik
.....tak asi idem spať............
pá,pá,pá, zajtra zasa pomáhajbo, bo už koniec roka je tu........
Krtko
12.12.08,00:07
pridala som si podpis a neni, no neni a neni!!!!
jkmk
12.12.08,05:28
zvierat, o ktorých nevieme čo robia je asi veľa
liba2
12.12.08,06:11
pridala som si podpis a neni, no neni a neni!!!!
mimotemy
podpis sa vždy neukazuje - je tu o tom téma.... :D
ZDENIELA
12.12.08,06:58
K tomu okotenému Murkovi...
Rodičia mali dvoch kocúrov, bývajú na dedine, takže to nie sú kocúrikovia na hranie, ale šelmy na chytanie myší.
Boli to také chúdence škaredé, ktoré k nim prišli samé, no a rodičia ich nechceli vyhnať. Bohužiaľ do krásy nevyrástli, tak sme ich volali TEN HNUSÁK a TEN KRAJŠÍ. Rodičia majú i psa, orecha, volá sa PUŇŤO. No a čo nevymyslíš Puňťo sa zaľúbil do toho krajšieho kocúra a dokonca sa mu pri ňom prebudil pud zachovania rodu... :eek:(už aj tá príroda je celá dopletená na vzor nás ľudí)
A jedného pekného dňa sa nám kocúr TEN KRAJŠÍ, ktorý sa stýkal s Puňťom okotil :confused:
erzet
12.12.08,07:38
...a tá kačka,
blato tlačká.
petmar
12.12.08,09:44
a najlepšia kačka je ...
Elena Navrátilová
12.12.08,10:48
K tomu okotenému Murkovi...
Rodičia mali dvoch kocúrov, bývajú na dedine, takže to nie sú kocúrikovia na hranie, ale šelmy na chytanie myší.
Boli to také chúdence škaredé, ktoré k nim prišli samé, no a rodičia ich nechceli vyhnať. Bohužiaľ do krásy nevyrástli, tak sme ich volali TEN HNUSÁK a TEN KRAJŠÍ. Rodičia majú i psa, orecha, volá sa PUŇŤO. No a čo nevymyslíš Puňťo sa zaľúbil do toho krajšieho kocúra a dokonca sa mu pri ňom prebudil pud zachovania rodu... :eek:(už aj tá príroda je celá dopletená na vzor nás ľudí)
A jedného pekného dňa sa nám kocúr TEN KRAJŠÍ, ktorý sa stýkal s Puňťom okotil :confused:

:D:D:D:D:D:D
Ale nový druh z toho isto nevznikol... predsa len tá príroda je najmocnejšia. Kam sa hrabe človek. :D:D:D:D:D:D;)
ZDENIELA
12.12.08,11:29
:D:D:D:D:D:D
Ale nový druh z toho isto nevznikol... predsa len tá príroda je najmocnejšia. Kam sa hrabe človek. :D:D:D:D:D:D;)
Nie, našťastie z toho neboli mačkopsy ...
Martasch
12.12.08,11:50
Konečne oddychová téma, ktorá aj je oddychová. Nepokazme si to!
danielka78
14.12.08,19:00
To skôr žaba, nie?! :)
Ibaka
15.12.08,05:41
ani mačka ani kocúrik
ani kačka ani šalátik
.....tak asi idem spať............
pá,pá,pá, zajtra zasa pomáhajbo, bo už koniec roka je tu........
Krtko ty to asi budeš vedieť, ako sa to povie po krtkovsky :):)
gypsynka
16.12.08,09:48
No, viem si predstaviť aj lepšiu tému na pobavenie...
Elena Navrátilová
16.12.08,11:00
Však daj... :D:D:D:D:D;)
Ivenka
16.12.08,11:04
Nahodou, bola som venčiť psíka v nedeľu večer a stretla som pana, ktorý mal sučku a keď sa k nej ten moj priblížžil, ostali sme v nemom úžase ja aj pes. Ta jeho totiž neštekala ale krochtala. Tak som to nazvala, že sviňopes
petmar
17.12.08,20:43
Nahodou, bola som venčiť psíka v nedeľu večer a stretla som pana, ktorý mal sučku a keď sa k nej ten moj priblížžil, ostali sme v nemom úžase ja aj pes. Ta jeho totiž neštekala ale krochtala. Tak som to nazvala, že sviňopes
také dačo asi existuje, aj v partizánskej literatúre nemci vykrikovali švajnehund...
Anita.....
18.12.08,07:21
v jednej detskej básničke je že: ..... a tá kačka blato tlačká ......