S.K.
30.05.05,04:12
Fakturujeme zákaznikovi z EU, ktorý má pridelené IČ DPH dopravu vykonanú len na území SR. Vystavím faktúru s DPH ( 15 ods.3 zák. o DPH) ?
Jana Acsová
30.05.05,04:57
Správne. Miesto poskytnutia služby SR a slovenská DPH. Následne pre "cudzinca" platí § 56 ZDPH.