Darma111
13.12.08,10:55
Ahojte zistili mi cystu na prinosových dutinách o veľkosti 14x11 mm, mam si to dat operovať? Alebo nepoznáte nejake recepty ako sa jej zbaviť?
Danga
15.12.08,21:29
Aj mne ju objavili asi pred rokom.Operaciu som zatial odmietla nakolko nepocitujem zatial ziadne problemy s tym suvisiace.Pri tom mi aj povedali ze mam krivu nosnu prepažku ktora by sa narovnala pri operacii ak bysom ju podstupila. Co sa tyka jej zbavenia tak myslim ze jediny sposob je operacia.

Jednemu mojmu znamemu sa po operacii vytvorila zas po istom case takze je to na tebe ako sa rozhodnes. On siel na operaciu preto lebo mal uz priserne bolesti hlavy a bola aj dost velka.
BXLmiami
16.12.08,09:14
Skus dlhodobejšie užívať Thuya 9 CH 5 granulí 3xtýždenne,niekedy to vyjde.Ale skôr ak robí problémy je na mieste chirurgické riešenie.
Darma111
16.12.08,11:56
Ďakujem Vám za odpovede, mne ju zistili len náhodou, kedže som mala plesen v hlienoch, tak ma poslali na RTG, inak som sa čudovala lebo mi nerobí žiadne problémy.

Mám len 30 rokov, takže dosť skoro na cysty. A na druhej strane sa obavam presne toho, že ked ju dám vybrať, či mi opat nenarastie rovnako.

A inak čo je to dosť veľká?
Danga
16.12.08,12:38
Dost velka-o nieco vecsia ako desatkorunacka, co sa tyka toho znameho .Moja ma priemer zatial nejakych 8 mm. Ja mam 26 takze tak.
Darma111
16.12.08,12:55
A prosím TA ako často chodíš na kontrolu? Mne lekár vravel raz za rok, nie je to málo?
Danga
16.12.08,19:06
mne kazala prist o pol roka na kontrolne CT. Zrejme v tej cyste nevidia az taky problem ked sa to nemusi casto sledovat
Darma111
16.12.08,20:45
ja som skušala aj pozerať na internete a tiež sa nejaký lekár vyjadroval, že keď cysta nerobi problem, tak s nou netreba nic robit... ja len ze som chcela druhe dieťa, lekar vravel, ze to nie je problem.... len ja si nie som velmi ista...