Stanislav 1975
13.12.08,21:24
Ahojte, mám jeden problémik- mám zo zoznam.sk natiahnutú poštu do outlooku a všetko fičí ok, teraz som si robil ďalšiu poštu z g.mailu na windows live mail- správy mi tam prijme v pohode, ale nechce mi ich odosielať a vypisuje mi túto chybovú hlášku-


Server nepodporuje připojení SSL.

Předmět 'Re: Fw: Snehurka'
Chyba serveru: 250
Odezva serveru: 250 ENHANCEDSTATUSCODES
Server: 'smtp.gmail.com'
Kód ID chyby služby Windows Live Mail: 0x800CCC7D
Protokol: SMTP
Port: 25
Zabezpečení (SSL): Ano



Neviete mi poradiť, čo mám zle nastavené? Ďakujem
kabatik
13.12.08,20:29
Server asi nepodporuje zabezpečenie SSL. Ale správu by malo odoslať aj tak bez zabezpečenia. Skús v nastaveniach vypnúť zabezpečenie SSL.Ak máš náhodou AVAST tak musíš v nastaveniach rezidenta vypnúť- Testovať odchozí poštu.SMTP protokol. To isté aj Keriu.
japec
14.12.08,01:49
Mas nastaveny default SMTP port 25, musi byt 465 alebo 587. Plus nastavena autentifikacia s rovnakym prihlasovacim menom a heslom ako pri prijimani sprav z POP/IMAP a tiez zabezpecenie - mam nastavene /v Thunderbirde/ TLS.

Snehurke, uvedenej v predmete nedorucenej spravy, by som na tvojom mieste zivotnu poistku neponukal :D
Stanislav 1975
14.12.08,12:35
Mas nastaveny default SMTP port 25, musi byt 465 alebo 587. Plus nastavena autentifikacia s rovnakym prihlasovacim menom a heslom ako pri prijimani sprav z POP/IMAP a tiez zabezpecenie - mam nastavene /v Thunderbirde/ TLS.

Snehurke, uvedenej v predmete nedorucenej spravy, by som na tvojom mieste zivotnu poistku neponukal :D
čau japec,bolo to tým portom-dík už mi to fičí...-ozaj, a prečo by snehurka nemohla mať životnú poistku? Nemožem ju diskriminovať, len za to, že je snehurka...:D