wynk11
14.12.08,08:45
Dobry den..
Chcel by som poradit ohladom odhlasky auta.
Mam naburane auto a je z neho totalka.Mal som ho poistene zakonnou poistkou.V buducnosti sa uz neda pouzit tak by som sa chcel opytat ze co mam urobit aby sa vyradilo z evidencie a aby som za nho neplatil ziadne poplatky.
Za akukolvek radu vam dakujem..
.Stastne a Vesele Vianoce
:confused::confused::confused::confused::confused: :confused::confused::confused::confused::confused:
hanelie
15.12.08,07:37
thomasito
31.03.09,18:16
dobry den, kupil som auto v polsku ale predavajuci v najblizsej dobe nemoze odhlasit motoreve vozidlo pretoze sa nenachadza v polsku..chcel by som sa poradit ci to mozem odhlasit ja v pripade ze budem mat od neho splnomocnenie...dakujem
Chobot
31.03.09,20:54
dobry den, kupil som auto v polsku ale predavajuci v najblizsej dobe nemoze odhlasit motoreve vozidlo pretoze sa nenachadza v polsku..chcel by som sa poradit ci to mozem odhlasit ja v pripade ze budem mat od neho splnomocnenie...dakujem

Ak si trúfneš na poľských úradoch odhlásiť auto, tak môžeš. Musíš mať ale poľské splnomocnenie. Ak to nebude overené poľským notárom, ale nejakým zahraničným (Kde je teraz ten pôvodný majiteľ?), budeš potrebovať apostil.