Petra66
14.12.08,15:39
Ahojte,

nemate kontakt na ludoveho liecitela??? Je to surne... Ja som z Popradu, najlepsie ak by bol liecitel z okolia... ale je to jedno v podstate...
pasuliatko
14.12.08,15:01
na čo ti je šarlatán?? :)
AnikoAd
14.12.08,16:00
pošlem ti tel. číslo v sukromnej pošte, je z Levíc, vyčítala som ich kontakt v niektorých novinách. osobnu skusenost nemám.
arizona
14.12.08,16:01
tetrisss
14.12.08,17:20
Jasne, ze stav vlastnej viery je uplne najdolezitejsii, ale ja mam osobnu, no... nie celkom, ale v mojej rodine skusenost, ze dar diagnostiky skutocny liecitel urcite ma. Moj synovec asi v desiatich rokoch zacal cudne chodit a aj chrbat sa mu zacal krivit, pochodili po vselijakych doktoroch, aj v kupeloch a vsade len krutili hlavou, ze je to zle, ale nevedeli pomoct, chrbat ho zacal velmi boliet, tak uz zo zufalstva navstivili akusi liecitelku pri Martine/bolo to uz davno a uz vtedy to bola postarsia osoba/ a moja svagrina potom hovorila, ze keby to nevidela na vlastne oci, tak neuveri, tato liecitelka mu vytiahla nohu z panvy, musel velmi nestastne skocit. Ked sa potom pytali odbornikov, tak potvrdili, ze oni by na to prisli az vtedy,keby bol bedrovy klb zniceny. Otazka je tu uz len, ci po spravnej diagnoze nasleduje spravne liecenie, tam by som to nechala skor na lekarov.
tetrisss
14.12.08,18:03
Ano, problem si presne vystihla, ako mozeme vediet, ze naozaj ma tieto schopnosti, este raz opakujem, verim, ze niektori ludia maju take schopnosti, ze vidia na ludoch ich choroby, ale liecenie by som im nezverila.
Jana Motyčková
15.12.08,12:02
V Trenčíne : otka@reiki-association.org
telefón, ak máš záujem, cez SS
Petra66
16.12.08,15:32
nie je to tak, ako sa zda... niektori ludia maju vacsiu silu a pytala som vas kontakt. dakujem. ale uz sme boli u jedneho, je velmi dobry, ide o surnu vec, nie o diskusiu o sile cloveka.. dakujem.