biaaa
14.12.08,15:51
Cafte - zasa raz potrebujem radu.

Teraz som si pri vyplnani tlaciva na zapis do ORSR vsimol, ze mi namiesto zivnosti: "Prevadzkovanie kulturnych spolocenskych a zabavnych zariadeni"
vydali zivnost v zneni:

"Prevadzkovanie kulturnych spolocenskych a zabavnych podujati".

Kedze som uz zivnost prebral a podpisal to ze sa neodvolam neviem co robit.

Vie mi niekto poradit????

vdaka
marjankaj
14.12.08,15:56
Ak je to pre teba nepoužiteľné a ak ti to nechcú opraviť, môžeš živnosť zrušiť a požiadať o nový živnostenský list.
biaaa
14.12.08,17:30
Dobre opytam sa-sud to v zneni "Prevadzkovanie kulturnych spolocenskych a zabavnych podujati".
zapise???
riccado
14.12.08,17:41
Dobre opytam sa-sud to v zneni "Prevadzkovanie kulturnych spolocenskych a zabavnych podujati".
zapise???

ano, zapisu to
vmsux
14.12.08,19:07
No, bacha na vec.
Nam nezapisali sro, lebo na zivnostenskom bolo "poskytovanie" niecoho, ale zivnostensky list dali na "prevadzkovanie" toho isteho.
Je mozne, ze si to teta v tvojom pripade na ORSR nevsimne, ale ak hej, tak ti to urcite zamietnu.
Totizto na zivnostenskych listoch a aj v navrhu na zapis aj v spolocenskej zmluve musia byt vsetky zivnosti tak isto napisane.
My sme po odmietnuti na OR isli na Zivnostensky, kde nam to na pockanie (asi 30 min) zmenili. Teda zivnostensky list nechali s chybnym nazvom, len dali k nemu neoddelny dodatok, ze sa to opravuje. A este sa nam aj ospravedlnovali. S ZU mam ja len dobre skusenosti, takze ak si BA, bude to v pohode.
Takze ti radim ist najprv zase na ZU.
biaaa
14.12.08,19:38
No, bacha na vec.
Nam nezapisali sro, lebo na zivnostenskom bolo "poskytovanie" niecoho, ale zivnostensky list dali na "prevadzkovanie" toho isteho.
Je mozne, ze si to teta v tvojom pripade na ORSR nevsimne, ale ak hej, tak ti to urcite zamietnu.
Totizto na zivnostenskych listoch a aj v navrhu na zapis aj v spolocenskej zmluve musia byt vsetky zivnosti tak isto napisane.
My sme po odmietnuti na OR isli na Zivnostensky, kde nam to na pockanie (asi 30 min) zmenili. Teda zivnostensky list nechali s chybnym nazvom, len dali k nemu neoddelny dodatok, ze sa to opravuje. A este sa nam aj ospravedlnovali. S ZU mam ja len dobre skusenosti, takze ak si BA, bude to v pohode.
Takze ti radim ist najprv zase na ZU.



ok dakujem - ja som tiez planoval ist asi na ZU bo pravdepodobne teta rozmyslala nad tym ako zapsie tu dalsiu zivnost a kedze to bolo podsebou tak zaver asi pouzila z tej druhej. takze uvidime ja som v Nitre - dam vediet ako to prebehlo u nas
zalobaba
15.12.08,08:31
No, bacha na vec.
Nam nezapisali sro, lebo na zivnostenskom bolo "poskytovanie" niecoho, ale zivnostensky list dali na "prevadzkovanie" toho isteho.
Je mozne, ze si to teta v tvojom pripade na ORSR nevsimne, ale ak hej, tak ti to urcite zamietnu.
Totizto na zivnostenskych listoch a aj v navrhu na zapis aj v spolocenskej zmluve musia byt vsetky zivnosti tak isto napisane.
My sme po odmietnuti na OR isli na Zivnostensky, kde nam to na pockanie (asi 30 min) zmenili. Teda zivnostensky list nechali s chybnym nazvom, len dali k nemu neoddelny dodatok, ze sa to opravuje. A este sa nam aj ospravedlnovali. S ZU mam ja len dobre skusenosti, takze ak si BA, bude to v pohode.
Takze ti radim ist najprv zase na ZU.



biaaa má presne opačný problém..... Zápis v OR musí korešpondovať so znením na ŽL, príp. iných Povoleniach.