Ivettka
15.12.08,10:28
Ahojte Poraďáci, prosím vás čo znamená keď je vystavená faktúra vysvietená na zeleno? Mám tu taký jeden problém, Money nepoužívam, hľadala som aj príručku ale nenašla som ju. Viete mi niekto poradiť? Ďakujem
Stanislav 1975
15.12.08,09:35
Ahojte Poraďáci, prosím vás čo znamená keď je vystavená faktúra vysvietená na zeleno? Mám tu taký jeden problém, Money nepoužívam, hľadala som aj príručku ale nenašla som ju. Viete mi niekto poradiť? Ďakujem
Vobec Ivettka nerozumiem, ako vysvietená na zeleno???Myslíš že je na zelenom papieri? Ak áno, neznamená to nič-je jedno na akom papieri je vytlačená fa, i keď zelenú faktúrku som ešte nevidel...
Chobot
15.12.08,09:43
Vobec Ivettka nerozumiem, ako vysvietená na zeleno???Myslíš že je na zelenom papieri? Ak áno, neznamená to nič-je jedno na akom papieri je vytlačená fa, i keď zelenú faktúrku som ešte nevidel...

Otázka je v sekcii Účtovné softvéry - Money S3 - takže asi vystavuje FA v softe Money S3 a na monitore má faktúru na zeleno. Ja ten soft nepoznám, preto neviem, odpovedať, ale dúfam, že o to jej ide.
lota
15.12.08,09:53
že je po splatnosti
Jara
15.12.08,10:21
Dole pod faktúrami máš legendu vysvetlivky tak si tam klikni a uvidíš, že zelená je po splatnosti
Ivettka
15.12.08,11:13
Je to starší soft, čo v ňom účtovali ešte predcházajúci zamestnanci, ale bude to to že je po splatnosti. Ďakujem všetkým :)