vrto007
16.12.08,11:08
Poraďáci mám problém. Chcel by som si dať zaviesť Fibernet a FiberTV a zárovaň využiť 20% zľavu z mesačného polatku. Na to je treba 3 ľudí, no my sme len dvaja. Pokiaľ by niekto z Vás mal v dohľadnej dobe takýto istý úmysel, mohol by túto zľavu získať s nami. Ozvite sa mi prosím ss alebo na implementacia@atlas.sk.
P.S. Dúfam, že takouto žiadosťou nenahnevám admina. Ak áno, ospravedlňujem sa.
Chobot
20.01.09,10:47
Poraďáci mám problém. Chcel by som si dať zaviesť Fibernet a FiberTV a zárovaň využiť 20% zľavu z mesačného polatku. Na to je treba 3 ľudí, no my sme len dvaja. Pokiaľ by niekto z Vás mal v dohľadnej dobe takýto istý úmysel, mohol by túto zľavu získať s nami. Ozvite sa mi prosím ss alebo na implementacia@atlas.sk.
P.S. Dúfam, že takouto žiadosťou nenahnevám admina. Ak áno, ospravedlňujem sa.

Je to síce dávnejší príspevok, neviem, či si tu vrto bol, ale je to ešte aktuálne?
pasuliatko
20.01.09,11:17
ja mam doma kartičky na mesiac zadarmo :) ked s ním príde niekto do orangu a chce mať fibertv a fibernet má mesiac zadarmo a ten od ktorého má kartičku tiež :D
Chobot
20.01.09,14:31
ja mam doma kartičky na mesiac zadarmo :) ked s ním príde niekto do orangu a chce mať fibertv a fibernet má mesiac zadarmo a ten od ktorého má kartičku tiež :D

Dohodneme sa?

Bola by si ochotná postúpiť mi jednu takú kartičku?
pasuliatko
20.01.09,21:07
Dohodneme sa?

Bola by si ochotná postúpiť mi jednu takú kartičku?

keby to bolo v mojej kompetencii ano...opytam sa