Lenulka12
16.12.08,13:47
Dobry den , ahojte,

chcela by som sa spytat, ci nemate nahodou skusenosti s opuchnutými a cervenými viečkami ... neviete mi poradit co na to? nejake kvapky, masticka...

dakujem
Lenulka12
16.12.08,13:10
a zabudla som , že ma aj štipu...
Zita5
16.12.08,13:20
Bolo by vhodné zájsť očnému lekárovi . Netreba si dať stanoviť diagnózu na fóre. Je to vaše zdravie a to môže predpovedať všeličo ,aj napríklad nejaké očné ochorenie .

Môj názor je v prvom rade ísť k lekárovi .
Braňo
16.12.08,13:20
oddych, čajové obklady a kvapky visine na unavené oči
Kaja24
06.09.10,18:22
Ahojte, vidim, že nas je viac s problemovymi ocami :(.
Chcem prispiet aj mojim problemom. S ocami som nikdy nemala takmer ziadne problemy, ale v poslednej dobe (cca tyzden) ma neskutocne boleli, najma prave, ale zaujimave, ze len ked som sa odmalovala. Cely den bol pokoj, akonahle som sa odmalovala, zacala som mat pocit, ako by mi niekto nalial kyselinu do oci, svrbenie palenie, nemohla som mat ani oko otvorene:mee: Rano po zobudeni prestalo tak intenzivne svrbiet aj boliet, ale mala som ho zlepene (vlastne obe) hnisavymi karpinami, a dost citlive. Tak pod ho k ocnej lekarke, ktora povedala, ze to je zapal (infekcia) a dala mi kvapky Tobradex.
Kedze pracujem s ludmi, a moja vizaz je dost dolezita, rada by som sa opytala, ci sa mozem pri uzivani tychto kvapiek malovat. Samozrejme vodeodolne licidla. Ci nahodou nema niekto skusenost.
Dakujem za odpoved a prajem pekny zbytok vecera.:)
pasuliatko
06.09.10,18:39
alergia alebo prievan?
na alergiu alergodil a na prievan visine červený
Chobot
06.09.10,19:49
Ahojte, vidim, že nas je viac s problemovymi ocami :(.
Chcem prispiet aj mojim problemom. S ocami som nikdy nemala takmer ziadne problemy, ale v poslednej dobe (cca tyzden) ma neskutocne boleli, najma prave, ale zaujimave, ze len ked som sa odmalovala. Cely den bol pokoj, akonahle som sa odmalovala, zacala som mat pocit, ako by mi niekto nalial kyselinu do oci, svrbenie palenie, nemohla som mat ani oko otvorene:mee: Rano po zobudeni prestalo tak intenzivne svrbiet aj boliet, ale mala som ho zlepene (vlastne obe) hnisavymi karpinami, a dost citlive. Tak pod ho k ocnej lekarke, ktora povedala, ze to je zapal (infekcia) a dala mi kvapky Tobradex.
Kedze pracujem s ludmi, a moja vizaz je dost dolezita, rada by som sa opytala, ci sa mozem pri uzivani tychto kvapiek malovat. Samozrejme vodeodolne licidla. Ci nahodou nema niekto skusenost.
Dakujem za odpoved a prajem pekny zbytok vecera.:)


... nesmieš toľko času tráviť na porade pred monitorom. ;):D:D:D:D
durisovad
06.09.10,20:08
Alebo zvazit, ci chces mat oci zdrave alebo namalovane.
pasuliatko
07.09.10,07:56
Kaja24 skús si kúpiť iný odličovač, možno ten tvoj je už starý alebo sa do neho nejak dostali baktérie.
BXLmiami
07.09.10,10:35
Co takto obvodný lekár a s doporučením na kožné testy?:)
Lenka*1
07.09.10,10:42
Ahojte, vidim, že nas je viac s problemovymi ocami :(.
Chcem prispiet aj mojim problemom. S ocami som nikdy nemala takmer ziadne problemy, ale v poslednej dobe (cca tyzden) ma neskutocne boleli, najma prave, ale zaujimave, ze len ked som sa odmalovala. Cely den bol pokoj, akonahle som sa odmalovala, zacala som mat pocit, ako by mi niekto nalial kyselinu do oci, svrbenie palenie, nemohla som mat ani oko otvorene:mee: Rano po zobudeni prestalo tak intenzivne svrbiet aj boliet, ale mala som ho zlepene (vlastne obe) hnisavymi karpinami, a dost citlive. Tak pod ho k ocnej lekarke, ktora povedala, ze to je zapal (infekcia) a dala mi kvapky Tobradex.
Kedze pracujem s ludmi, a moja vizaz je dost dolezita, rada by som sa opytala, ci sa mozem pri uzivani tychto kvapiek malovat. Samozrejme vodeodolne licidla. Ci nahodou nema niekto skusenost.
Dakujem za odpoved a prajem pekny zbytok vecera.:)

Kaja, nemala by si sa malovat, ale viem ze je tazke neist namalovana... ja som sa tiez neprestala, ale obycajnu mascaru som vymenila za taku, co je na citlive oci, hoci po liecbe som sa vratila k tej mojej beznej... a ako tu uz nadomnou napisali, skus ten odlicovac zmenit.