Anita.....
17.12.08,13:14
Poraďte mi prosím nejaké zábavné, pútavé čítanie pre 45 ročného muža, intelektuála, pracuje v oblasti nehnuteľností, všetko ho zaujíma, hlavne výtvarné umenie. Uvažovala som niečo od Simmela, ale nič vhodné som nezohnala, tak čo by ste mi radili?
dana9
17.12.08,12:24
Kundera: "Neznesiteľná ľahkosť bytia"
Anita.....
17.12.08,12:50
Ďakujem za radu, len škoda že je vydaná len v češtine
Petra Nová
17.12.08,12:58
Poraďte mi prosím nejaké zábavné, pútavé čítanie pre 45 ročného muža, intelektuála, pracuje v oblasti nehnuteľností, všetko ho zaujíma, hlavne výtvarné umenie. Uvažovala som niečo od Simmela, ale nič vhodné som nezohnala, tak čo by ste mi radili?
mimotemy A nebola si Ty náhodou autorkou témy, v ktorej si žiadala o radu ako máš bezpečne získať vianočný darček bez platenia? Ale asi je tá téma už zmazaná. Nenašla som ju totiž v Tvojom profile. Ale priznám sa, tá téma mi dala zabrať, aby som do nej neprispela !!!
Anita.....
17.12.08,13:10
Ľutujem Petra, ale neviem o čom píšeš
Petra Nová
17.12.08,13:17
Ľutujem Petra, ale neviem o čom píšeš
Ak nevieš o čom som písala, tak sa Ti hlboko ospravedlňujem. Zrejme som sa mýlila tak v téme, ako aj v jej zakladateľke. V tom pomenovaní témy som nebola celkom presná. V nej sa písalo čosi o hanbe, chudobe a kradnutí. Tak ešte raz prepáč, že som ju spojila s Tvojim nickom.