morfium1
17.12.08,20:42
Dobry den prajem, prosim nevie mi niekto poradit ci na suhlas o zriadeny spolocnosti na adrese staciii takyto text ??? NIEKTO PROSIM S PRAXE....


Podpísaný mena,adresa,rc vyhlasujem, že ako majiteľ bytu na adresa súhlasím so zriadením sídla spoločnosti XZZ s.r.o na mojej adrese trvaleho pobytu. Tento súhlas sa vydáva majitelovy XZZ s.r.o meno, adresa, rc za ucelom zriadenia sídla spoločnosti s.r.o.



Ci ma niekto lepsiu formulaciu prosim poradte.... :mee:
Lucitajur
17.12.08,20:06
Dolepodpisany XY, rodn. č. trvale bytom...... ako vylučny ( podielovy) vlastnik (spoluvlastnik) nehnuteľnosti - bytu - domu, ( špecifikovať), nachádzajúcom sa na ulici ....., súpisné číslo, ....... stojacom na parcele .... zapísaný v katastri henuteľností Správy katastra ......, na č. LV týmto s poukazom na § 2 obchodného zákonníka udeľujem súhlas spoločnosti ALFA s.r.o. so zápisom adresy sídla spoločnosti na adrese Púpavová xxxxx, v ....... do Obchodného registra.

V ........... dňa .......


podpis

ako príloha výpis z LV ( stačí aj z internetu)
morfium1
17.12.08,20:21
Si si stopercentne isty ??? ze staci iba z internetu vypis s LV ??? ja som stoho uz zmagoreny ? Niekde som cital, ze treba LV na pravne ucely.... Cim viac citam tym viac neviem co ako ma byt.... Pleas odpisss

DAKUJEM
biaaa
17.12.08,20:48
staci infovypis z internetu
Lucitajur
18.12.08,13:19
Som si istá na 100%,zakladám takto spoločnosti a vždy to prešlo, rozhodujúci je súhlas vlastníka, vlastníctvo možno preukázať aj výpisom z LV z internetu. ;)
tuta
07.07.09,08:01
Prosím o radu.
Kamarát býva u rodičov, ktorí nemajú byt vo vlastníctve a chce založiť s.r.o. na adrese trvalého bydliska.
Akým spôsobom preukáže súhlas so zriadením sídla spoločnosti?
zalobaba
07.07.09,08:39
Prosím o radu.
Kamarát býva u rodičov, ktorí nemajú byt vo vlastníctve a chce založiť s.r.o. na adrese trvalého bydliska.
Akým spôsobom preukáže súhlas so zriadením sídla spoločnosti?

Podpísaným súhlasom vlastníka nehnuteľnosti, je jedno, či to je Jano, Jožo alebo jeho rodičia.
pe3xxx
13.07.09,16:52
Mám podobný problém. Bývam u rodičov, ktorý majú družstevný byt, teda nedá sa nájsť List vlastníctva. Ako postupovať v tomto prípade keď si v tomto byte chcem zriadiť sídlo spoločnosti? Neviete aj ako je to potom s rôznymi kontrolami?
pe3xxx
14.07.09,09:12
nevie mi nikto pomoct..? skusim este raz ozrejmit o co mi vlastne ide. chcel by som si zalozit jednoosobovu srocku u rodicov, ktori byvaju v druzstevnom byte a teda vlastnia iba podiel v druzstve a nemaju byt vo svojom osobnom vlastnictve. neviem teda najst ani LV z katasterportalu. napiste mi prosim, ako by mal vyzerat ten "suhlas s uzivanim nehnutelnosti". VDAKA.
zalobaba
14.07.09,09:19
nevie mi nikto pomoct..? skusim este raz ozrejmit o co mi vlastne ide. chcel by som si zalozit jednoosobovu srocku u rodicov, ktori byvaju v druzstevnom byte a teda vlastnia iba podiel v druzstve a nemaju byt vo svojom osobnom vlastnictve. neviem teda najst ani LV z katasterportalu. napiste mi prosim, ako by mal vyzerat ten "suhlas s uzivanim nehnutelnosti". VDAKA.

v podstate tak isto ako každý iný súhlas, akurát ti ho budú musieť podpísať štatutárni zástupcovia družstva oprávnení v jeho mene konať.