tetrisss
18.12.08,19:00
Sice tu uz na porade lietaju vianocne dobroty a aj pekne fotografie a blahozelania, ale vcelku stretavam v poslednych dnoch vela ludi, ktori ani vo sne este neregistruju, ze za tyzden je uz pomaly po Vianociach, ako keby mal cely okolity narod nejaku "blbu" naladu. Ja sama este ziadne vianocne mravcenie necitim. Ako je to u vas?
Nika
18.12.08,18:49
ja mám vianočnú náladu, až na pár dní, celý rok...... :) moja známa tvrdí, že som bláznivá.....no čo už.....lepšie, ako byť stále zachmúrená......:)
michelle84
19.12.08,08:34
Mám predvianočnú náladu už od začiatku mesiaca :) a teším sa, keď si trošku oddýchnem od každodenných stresov, budem maškrtiť a počúvať vianočnú hudbu :) Už celý mesiac počúvam vianočné cdčka, je to super, takto sa naladiť na sviatky :)
rodina1
19.12.08,08:41
Dnes som poslednýkrát v tomto roku v práci. Od zajtra mám voľno, tak už sa v kľude budem tešiť na Vianoce. Začnem piecť (aj keď sa musím priznať, mám ruky trošku "ľavé", ale dúfam, že sa mi niečo podarí) a vyzdobovať byt a nakoniec stromček. Prídu deti aj s vnúčatkami. Budú to moje druhé Vianoce s priateľom, dúfam, že budú také krásne ako tie minulé. Teším sa!
Gabi03
19.12.08,09:03
No ja ešte nič, dokonca okrem sviatkov a víkendu pracujem. (Otázny je aj ten víkend.) Ale dnes som si tak spomenula, že hoci pár rokov Vianoce vnímam ako zhon a prípravy, a samotné Vianoce prejdú ako ništ, možno by som mala Vianoce začať vnímať jeho podstatou a to, že sa narodil Ježiš.
Hmmmmm. Na zamyslenie....
diabol4
19.12.08,12:32
Začínam pociťovať predvianočnú náladu, práve teraz keď pozriem von oknom sniežik tichučko padá a z rádia sa ozývajú vianočné piesne. Tento rok som sa rozhodla, že zahodím za hlavu všetok zhon a predvianočný stres. Tento týždeň robím do piatej, takže medovníčky a stromček sme s detičkami urobili minulú nedeľu. Darčeky sú nakúpené a tento rok štedrý večer strávime u svokrovcov. Konečne po dlhom čase si budem vychutnávať vianočnú náladu v pohode a kľude. Každé vianoce majú svoje osobitné čaro. Veď vianoce budú aj napríklad bez umytého okna, či vytepovaného koberca. Hlavné je človek je so svojimi blízkymi.
Jara
19.12.08,12:51
Ja robím práve dochádzku a cez vekend budem sedieť na výplatach za december. No v pondelok budem už doma a konečne sa začnem /dúfam/ tešiť na Vianoce. Inak jedlička je už doma ale inak nič, len mi tu na stole horí škoricovo-jablkova sviečka a pijem dobrý zimný čajik. No pondelok príde domov môj vysokoškolák z BA a tak už budem vyvárať a vypekať a tiež si niečo dobre hrkneme :D
tetrisss
19.12.08,19:21
Hned mi odlahlo, ked som zistila, ze to nie je vseobecne, ta neurcita nalada, tak Vam teda vsetkym zelam super prezitie sviatkov v kruhu tych najblizsich a najmilsich, aby sme vsetci zazili tu najsladsiu, najlaskavejsiu a najkrajsiu chvilu a vsetky problemy aby sa nam zdali za nami.
pepsikova
20.12.08,21:33
...čo dodať?..len zbožné prianie- kopu snehu...