anna81
19.12.08,12:03
Poradí mi niekto ako by som opravila kuchynský dres? Je smaltovaný a farba sa ošúchala, nedalo by sa to niečim zastriekať, zasmaltovať - ako?, prípadne vytmeliť?
Už som to raz skúšala zabieliť (spreyom), a neprešiel ani týždeň a farba sa znova ošúchala (zrejme nárazmi riadov).
:confused:
ALDA
19.12.08,11:05
Poradí mi niekto ako by som opravila kuchynský dres? Je smaltovaný a farba sa ošúchala, nedalo by sa to niečim zastriekať, zasmaltovať - ako?, prípadne vytmeliť?
Už som to raz skúšala zabieliť (spreyom), a neprešiel ani týždeň a farba sa znova ošúchala (zrejme nárazmi riadov).
:confused:

Akým spreyom? Na to sú špeciálne, ktoré musia držať.
anna81
19.12.08,11:15
Veď som kúpila špeciálny, ale nedržalo to. Aký to bol už neviem, vyhodila som ho. Zrejme trebalo dať aj nejakú vrchnú vrstu alebo čo!
petmar
19.12.08,11:21
To by som neopravoval, vymeniť kus za kus, lepšie za nerezový - podľa otvoru, je možné prirezať do dosky... Do starého zasaď kvet na dvor alebo pestuj priesadky :)
Ani odborníkom opravovaná vaňa kolegovi nedržala dlho, a platil ako za tretinu novej
Jara
19.12.08,11:34
Petmar radiš jej iste to najlepšie riešenie, ale čo keď ma byt prenajatý a takéto riešenie nechce. Anna81 ja som videla v katalogu Magnet nejaky lak to bolo čosi ako lak na nechty a tam prave pisali že je to na opravu takýchto chybičiek krásy. Katalóg som už ale vyhodila, ale skús ísť cez google na magnet a tam maju katalogy tak to pozri. Myslím, že to nebolo ani drahé.
anna81
19.12.08,14:16
Je pravda že sme v prenajatom byte, chceme sa v priebehu bud. roka sťahovať a nechcem míňať zbytočne korunky. A na ten starý sa už nemôžem pozerať! V každom prípade, ďakujem za rady! :)
Ingrid Ondruskova
19.12.08,16:22
Ja osobne by som si kúpila nový drez /jednoduchý aj keď antokoro vyjde do 1000Sk/ starý by som odložila aj s doskou do pivnice, a keby som sa odsťahovala, všetko by som dala do pôv.stavu...