tylik
20.12.08,11:52
Planujem spustit web stranku, kde budem ponukat tvorbu www stranok. Potrebujem si kupit domenu + hosting.

Od uradu prace som vzal dotaciu pre podnikatelov. Boli sme pouceny ze na napr. zavedenie internetu- aktivacia sa mozu peniaze pouzit, ale na mesacne pausale nie.
hanelie
20.12.08,11:07
použitie dotácie musí korešpondovať s podnikateľským zámerom, ktorý si odovzdával spolu so žiadosťou o dotáciu - :)
tylik
20.12.08,18:33
Ano. Predmet podnikania mam Počitačové služby. Len potrebujem vediet ci nebude problem.
zanetth
20.12.08,18:44
Ja mám rovnaké informácie - tzn. počiatočné náklady na zavedenie internetu je možné hradiť z dotácie teda modem, inštalácia nie mesačný paušál. Zakúpenie domény a hostig je už podľa mňa tiež iná kategória výdavkov a to výdavky na propagáciu a reklamu - a tieto už z dotácie nie je možné hradiť. Ja osobne som na podobné výdavky dotáciu nepoužila.
ibiza
20.12.08,19:57
nám to bolo vysvetlené zjednodušene tak, že dotáciu môžem použiť na to, čo mi vydrží 2 roky a čo môžem odniesť.. (okrem odvodov). ale toto môžeš kludne konzultovať na úrade práce.. poradia ti. Ak to však nemáš zahrnuté v pláne tak dotáciu na takéto výdavky nemôžeš použiť.
jesenka
16.03.10,09:59
ak chcete dotaciu pouzit na nieco ine, ako ste uviedli v podnikatelskom zamere, musite dat na UPSVaR ziadost o schvalenie zmeny ucelu pouzitia dotacie a napisete tie veci, ktore ste za to realne nakupili, resp. kupite.