vierockak
20.12.08,17:48
Ahojte všetci poraďáci.

Moja dcéra (v jan. r. 2009 bude mať 16 rokov, študuje 2. ročník obch. akadémie) si našla cez počítač (internet) brigádu - domácu prácu "Rozširovanie letákov MyDigest pomocou Internetu ... ponúka firma Libra Expres". Problém je ale v tom, že na českých portáloch som našla aj nelichotivé ohlasy na túto prácu hraničiace až s výrazmi ako podvodníci, takže mám isté obavy, či je to pre dcéru vôbec vhodné. A vôbec, či je to seriózna ponuka práce.
Kto to poznáte a máte s tým svoje skúsenosti - prosím akékoľvek pozitívne i negatívne info o tejto práci, resp. firme.
Tiež by ma zaujímalo, aké povinnosti (finančné, daňové, ...) z toho vyplývajú pre mňa (rodiča) v prípade, že by tú prácu dcéra vykonávala.
Vopred ďakujem za každý príspevok. Dúfam, že som tému dobre zaradila.
kubodinho
20.12.08,18:43
je to pekna blbost , pyramida ako vysita. :)
L.Livia
16.01.09,01:20
Ahojte všetci poraďáci.

Moja dcéra (v jan. r. 2009 bude mať 16 rokov, študuje 2. ročník obch. akadémie) si našla cez počítač (internet) brigádu - domácu prácu "Rozširovanie letákov MyDigest pomocou Internetu ... ponúka firma Libra Expres". Problém je ale v tom, že na českých portáloch som našla aj nelichotivé ohlasy na túto prácu hraničiace až s výrazmi ako podvodníci, takže mám isté obavy, či je to pre dcéru vôbec vhodné. A vôbec, či je to seriózna ponuka práce.
Kto to poznáte a máte s tým svoje skúsenosti - prosím akékoľvek pozitívne i negatívne info o tejto práci, resp. firme.
Tiež by ma zaujímalo, aké povinnosti (finančné, daňové, ...) z toho vyplývajú pre mňa (rodiča) v prípade, že by tú prácu dcéra vykonávala.
Vopred ďakujem za každý príspevok. Dúfam, že som tému dobre zaradila.
Osobne mám s tým svoje skúsenosti, a poviem Vám milá pani Vierockak , nech si Vaša dcérka nájde radšej manuálnu brigádu než nejakú cez internet ( nič v zlom ) ... ale v manuálnej práci aspon uvidí nejaké peniaze, ale od MyDigest v živote nie , skor im bude platit ona , po niekolkých balíčkoch , ktoré jej prídu akože len tak do poštovej schránky ... :-) Osobne som sa ich nemohla zbavit... Ruky od nich preč :-/ ...