Dadak
21.12.08,11:15
Mohol by mi niekto poradit ohladne zvuku na cd? Normalen mi zvuk ide, ked pustim nieco co mam stiahnute v pc, alebo ked nieco pozeram na internete, ale akonahle tam dam CD a chcem detom pustit rozpravku, nefunguje to....je mozne ze som nieco vymazala, ked som sa snazila "vycistit" PC a vymazala som niektore subory? Poradi mi niekto? Dakujem Darina
Chobot
21.12.08,20:44
Mohol by mi niekto poradit ohladne zvuku na cd? Normalen mi zvuk ide, ked pustim nieco co mam stiahnute v pc, alebo ked nieco pozeram na internete, ale akonahle tam dam CD a chcem detom pustit rozpravku, nefunguje to....je mozne ze som nieco vymazala, ked som sa snazila "vycistit" PC a vymazala som niektore subory? Poradi mi niekto? Dakujem Darina

Skús problém popísať ešte raz. Takto je to nedostatočné, aby sme pochopili, v čom konkrétne máš problém.

Napíš, či ti predtým prehrávalo CD disky. To dávaš do CD mechaniky? Na ploche sa PC tvári, že prehráva hudbu? V akom prehrávači to spúšťaš?
misoft
21.12.08,22:11
Jedná sa o audio CD - zvukové? Lebo ak áno, v tom prípade sa CD mechanika môže chovať ako obyčajný CD prehrávač (stolný). Skús skontrolovať, či máš prepojenú CD mechaniku so zvukovou kartou tzv. audio káblikom, napr. takýto: http://www.phc.sk/index.php?ID=1443.
Kam sa pripája, pozri si http://anp.zive.sk/?q=node/992
Dadak
22.12.08,10:24
takze dik, ze ste sa mi ozvali, nejde ani tak o cd, ako o dvd....predtym mi to normalne islo, rozpravka ide, len zvuk na nej nejde, co dovtedy nebol problem, dokym som nejake programy nepovymazavala...a teraz neviem , co som vymazavala, kua...hihi...pustam to cez windows media player, inac ked pustim cez ten isty program nieco, co mam v pocitaci stiahnute, tak to ide, len ked dam dvd, tak vsetko ide, vidim obraz, ale nejde zvuk...skusim to este otvorit v inom programe...zatial diky a budem vdacna za kazdu radu...a krasne sviatky vam vsetkym..
Dadak
22.12.08,10:30
takze vyskusala som iny program, tam to normalne funguje, takze problem je asi vo windows media player, vsak? co som mohla vymazat?hm....
Stevo5
22.12.08,10:40
takze dik, ze ste sa mi ozvali, nejde ani tak o cd, ako o dvd....predtym mi to normalne islo, rozpravka ide, len zvuk na nej nejde, co dovtedy nebol problem, dokym som nejake programy nepovymazavala...a teraz neviem , co som vymazavala, kua...hihi...pustam to cez windows media player, inac ked pustim cez ten isty program nieco, co mam v pocitaci stiahnute, tak to ide, len ked dam dvd, tak vsetko ide, vidim obraz, ale nejde zvuk...skusim to este otvorit v inom programe...zatial diky a budem vdacna za kazdu radu...a krasne sviatky vam vsetkym..

Skús to prehrať v niektorom prehrávači ktorý je "sebestačný" - nepotrebuje externé kodeky zo systému. Napríklad KM player, alebo VLC player.
Mali by bez problémov prehrať všetko video aj zvuk. Mám vyskúšaný KM Player. Stiahni si plnú free verziu napríklad tu:

http://www.kmplayer.com/beta/kmp.zip

Je to odkaz na stiahnutie plnej verzie (bez nutnosti inštalácie), nech ťa nepletie beta názov v odkaze, ide o plnú verziu 2.9.3.1428. Nie je treba inštalovať, len rozbaliť, spustiť a pozerať.
Chobot
22.12.08,16:20
takze vyskusala som iny program, tam to normalne funguje, takze problem je asi vo windows media player, vsak? co som mohla vymazat?hm....

Je to klasický DVD video disk? Tak môže byť problém v kodekoch, ako napísal Stevo5, alebo si nemala vybratú žiadnu zvukovú stopu.

Alebo si skús preinštalovať Win. Media player.