janka331
21.12.08,15:18
Mohli by ste mi poradiť? Syn bol poistencom Európskej zdrav. poisť. toho času v likvidácii. Jeho zamestnávateľ nevedno prečo nezaplatil odvody za január až apríl 2008.Predtým aj po apríli 2008 odvody normálne normálne uhradil odvody. Teraz po pol roku mu napísala spoločnosť,ktorá vymáha za poisťovňu úhrady hneď návrh na exekúciu, pretože v uvedených mesiacoch nemá zaplatené poistné. Ako je potrebné postupovať ďalej, keďže uvedenú skutočnosť sa dozvedel až teraz. Nikto za pol roka ho neupozornil, že nemá zaplatené. Ďakujem
ekopo
21.12.08,14:22
Exekúcia nemôže smerovať na zamestnanca, ale zamestnávateľa. Zamestnávateľ je platitel poistného.
Alebo je v tom ešte niečo iné?
janka331
21.12.08,15:11
neviem o ničom ďalšom, ako teda má postupovať ďalej?
ekopo
21.12.08,15:15
Ak syn bol len zamestnancom, tak voči nemu nemá byť vedené žiadne exekučné konanie z titulu, že zamestnávateľ neodvádzal poistné. Platitelom poistného je zamestnávateľ. Môže preukázať z výplatných pások, že poistné bolo z výplaty strhnuté, dalej pracovnú zmluvu že bol zamestnancom, to je všetko.
veronikasad
21.12.08,17:25
Mohli by ste mi poradiť? Syn bol poistencom Európskej zdrav. poisť. toho času v likvidácii. Jeho zamestnávateľ nevedno prečo nezaplatil odvody za január až apríl 2008.Predtým aj po apríli 2008 odvody normálne normálne uhradil odvody. Teraz po pol roku mu napísala spoločnosť,ktorá vymáha za poisťovňu úhrady hneď návrh na exekúciu, pretože v uvedených mesiacoch nemá zaplatené poistné. Ako je potrebné postupovať ďalej, keďže uvedenú skutočnosť sa dozvedel až teraz. Nikto za pol roka ho neupozornil, že nemá zaplatené. Ďakujem
Skontroluj, či v tomto období nemal náhodou namiesto pracovnej zmluvy nejakú dohodu, napr. o vykonaní práce alebo pracovnej činnosti. Z dohody odvody zamestnávateľ neplatí, zamestnanec sa musí prihlásiť ako samoplatiteľ. Ak doma nenájdeš doklady, nech si to syn preverí v sociálnej poisťovni.
Ak mal stále pracovnú zmluvu, treba poslať kopiu spoločnosti, ktorá vymáha pohľadávku. V tomto prípade nedoplatok je záležitosťou zamestnávateľa.
janka331
21.12.08,17:40
V tom čase mal zmluvu na dobu neurčitú.
Ďakujem všetkým za rady, priznám sa neovládam tieto veci a pri synovej správe ma skoro "skolil" infarkt.
ekopo
21.12.08,17:58
V tom čase mal zmluvu na dobu neurčitú.
Ďakujem všetkým za rady, priznám sa neovládam tieto veci a pri synovej správe ma skoro "skolil" infarkt.
V tom čase? A teraz? Ale presne akú zmluvu mal. Pracovnú, dohodu... Pretože aj dohody môžu byť na neurčitú dobu. Má zmluvu doma?
janka331
21.12.08,18:35
Mal uzavretú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Tak je to napísané mám to pred sebou
veronikasad
21.12.08,18:43
Mal uzavretú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú. Tak je to napísané mám to pred sebou
Prever si to v soc.poisťovni či v tom čase nebol náhodou odhlásený a pošli zdr.poisťovni kopiu prac.zmluvy