Radoovan
21.12.08,14:21
Zdravim

Neviem či sa o to niekto tu už zaujímlal alebo nie ale chcem sa opýtať, ma niekto skúsenosti s otovrením kaviarne ?

Nemám vstupný kapitál momentálne žiaden a práve preto som sa rozhodol tu napísať chcem sa dozvedieť viac o takej mini alebo skor o takej menšej kaviarničke. Zaujíma ma hlavne aký vstupný kapitál mi bude treba (cca koľko tisícok :D), či sa mi oplatí si spraviť kaviareň v meste alebo skor blízko centra.

Už dlho je mojím snom si otvoriť kaviareň a tak chcem vedieť aspoň zhruba čo a ako mi treba ktomu všetko mať.
Porsím ak viete otom niečo alebo hociake rady tak mi pomôžte.. ďakujem
Zoltán Kovács
21.12.08,15:08
Zdravim

Neviem či sa o to niekto tu už zaujímlal alebo nie ale chcem sa opýtať, ma niekto skúsenosti s otovrením kaviarne ?

Nemám vstupný kapitál momentálne žiaden a práve preto som sa rozhodol tu napísať chcem sa dozvedieť viac o takej mini alebo skor o takej menšej kaviarničke. Zaujíma ma hlavne aký vstupný kapitál mi bude treba (cca koľko tisícok :D), či sa mi oplatí si spraviť kaviareň v meste alebo skor blízko centra.

Už dlho je mojím snom si otvoriť kaviareň a tak chcem vedieť aspoň zhruba čo a ako mi treba ktomu všetko mať.
Porsím ak viete otom niečo alebo hociake rady tak mi pomôžte.. ďakujem

Podľa mojich skromných výpočtov na zriadenie kaviarne budeš potrebovať nie pár tisícok, ale pár stotisícok. Bohu žiaľ.
florian1123
22.12.08,21:30
pracujem v gastronomiji uz nejaku tu dobu a mam podobny plan do buducnosti o aky sa snazis aj ty,no poviem ti ze ak chces niecim zaujat a mat aj pozitivny ohlas tak korunky zacni pocitat v milionoch..Bolo by dobre navstivit aspon jednu gastro vystavu ,aj ked na slovensku su dost ubohe a potom budes viac v obraze.
marjankaj
22.12.08,22:34
Vybral si si vhodnú dobu. Nezabudni na stavebné oddelenie časti pre fajčiarov a pre nefajčiarov (ktovie ako sa to ešte vyvinie).