luboko87
21.12.08,14:35
Dobrý deň,

Mám nasledovný problém: V jednej konkrétnej hre (nechcem robiť reklamu) sa mi vykreslujú rôzne lúče vystupujúce od hocikial z hocičoho.

Prosím o radu, čo mám s tým robiť.

Prikladám aj skrínšot.
funny10
21.12.08,14:13
akú máš grafiku? aká to je hra? tvoj pc splna podmienky na hranie - grafika a iné veci?
luboko87
21.12.08,14:17
akú máš grafiku? aká to je hra? tvoj pc splna podmienky na hranie - grafika a iné veci?

Grafika by mala byt ok pretoze tu hru uz mam asi rok a predtym mi to nerobilo.
Inak grafika je ATI Radeon X1950 Pro a jedná sa o hru Crysis. PC a grafická karta v pohode splnaju poziadavky na hru.
funny10
21.12.08,14:33
lebo čo kukám na abc games, tak tam sú veru zaujímavé minimálne a odporúčané požiadavky. hm ja ati radeon nemusím, tak nie som objektívna :D
a je tam aj debata ohľadom grafiky, kukni si to
joyzo14
22.12.08,10:56
Práveže v dnešnej dobe už nvidia je na pokraji krachu, a ľudia kupujú len ATI, pretože majú najlepší pomer cena/výkon, a Nvidia sú strašne predražené. Napr. grafika za 7000 od Nvidie má taký rovnaký výkon ako grafika za 4200 od ATI. A čo sa týka témy, tak pravdepodobne to vyrieši to, že si stiahneš najnovší driver(ovládač), na grafiku :)
007miroslav007
30.12.08,15:16
Stiahni si nové ovládače na grafiku, poprípade stiahni patch na hru a hlavne nehraj na max. detaily lebo to je dost stara grafika na tu hru.Tiez som ju mal a skusal na tom crysis
xxxpower2
30.12.08,15:42
Pozri teploty komponentov....moze to byt aj prehrievanim....ale najprv updatny drivery...a potom napis teploty v IDLE a potom v zatazi-pouzi na to daky program ako Futurmark a podobne...a teploty ti ukaze Speedfan,Everest alebo aj myslim ze PCwizard
Ghost135
01.01.09,09:56
Stiahni si z Ati stranky najnovsi driver pre tvoju grafiku a molo by byt po probleme ak nie hra proste nesedi z tvojou grafikou mne napr. seka Battlefield 1942 jak hovado a pritom battlefield 2 mi ide uplne v poho.
manndy64
01.01.09,10:14
Dobrý deň,

Mám nasledovný problém: V jednej konkrétnej hre (nechcem robiť reklamu) sa mi vykreslujú rôzne lúče vystupujúce od hocikial z hocičoho.

Prosím o radu, čo mám s tým robiť.

Prikladám aj skrínšot.
jednoducho si stiahni nove ovladace na grafiku.
vyr skalny
01.01.09,20:37
Preco nepouzivate tlacitko "suhlasim"? 5 prispevkov za sebou s radou "stiahni si novy ovladac" :)
Ale k teme: Podla mna treba stiahnut novy ovladac.