kablika
21.12.08,18:35
Dobry den, potrebovala by som poradit ohladne reklamacie.
Prestavovali nam kupelnu, vsetko trvalo dlhsie ako malo a ine probl, nakoniec to vsetko dobre dopadlo a my sme si vydychli - no nie nadlho.
Po 2 mesiacoch nam susedia pod nami povedali, ze maju vlhkost na miestom, kde mame my vyššie WC. Zavolali sme firmu, ktora robila prestavbu - je tam totiz teraz vstavany "geberit" zachod. Vybrali jednu kachlicku, dotiahli privod vody do nadrzky zachodu - trochu to kvapkalo a odisli. Mesiac na to susedia - je to horsie a aj my sme nasli miesto, kde su medzery medzi kachlickami pod WC vlhkejsie, resp. maju tmavsiu farbu. Tak volame firme, reps. majstrovi co robil vodu a odpad. A volame a volame, on sa slubuje a nechodi...piseme SMS, volame. Takto sa to taha od 4.11, dnes je 21.12, posledne sa slubil na 20.12, no neprisiel, ani nedvihal.
PROSIM poradte, ako na nich. Je to firma, ktora ma 2 konatelov. "Vodar" majster je jednym z nich. Nechcem im zle, ale myslim, ze toto uz nie je normalne. Nik iny nam totiz opravu robit nebude, pretoze aj fotodokumentaciu, ktoru nam majster slubil, nedodal......
DAKUJEM!
mvlko
22.12.08,09:16
Dobry den,

je smutne ako to cele v stavebnictve funguje. Ja mam podobny problem so stavbou plotu. Mal byt hotovy 30.11.2008 a dnes je to uz tyzden co mi chlapik uz ani nezdviha telefon...
Ja osobne som presvedceny, ze ak sa nerozhybe a do konca januara sa nezacnu dokoncovacie prace nasho plotu tak idem za pravnikom. To by som odporucil aj Vam.
Zaroven verim, ze aj mail alebo telefonat na obchodnu inspekciu by nebol na skodu...

Prajem Vam to co mne :) aby sa to co najrychlejsie vyriesilo.

Michal
Beella
22.12.08,09:24
Ja by som im napísala list do vlastných rúk. V tom liste opísala celú genézu, ako ich telefonicky nemôžte zastihnúť. Tak máte v rukách dôkaz, že ste ich vyzývali k nápravám.
Ďalej by potom určite nastúpil právnik.
I keď niekedy mám "barbarský" pocit, že by bolo najlepšie na takýchto akože majstrov poslať vyholené hlavy so stodviadsiatimi kilami pod nimi... :mee:
kablika
22.12.08,11:49
Dakujem obom za rady, beella ten list som si uz nachystala....skusim este napisat SMS majstrovi - ze som nutena postupovat formalne a dat to niekam "vyssie", mozno ho to rozhybe. No a niekedy mam pocit, ze aj tie "vyholene hlavy" by boli dobrym, mozno lepsim napadom :D
kabatik
22.12.08,19:00
Ja mám skúsenosti s listom do vlastných rúk takéto. Socialka mi poslal pokutu, že som pred deviatimi rokmi nezaplatil 500 Sk + penále 6 000 Sk. Tak som im poslal kópiu podacieho lístku, že som maródoval a poslal som im PN. Oni mi odpovedali, že to nie je doklad, lebo ten nedokazuje čo bolo v tom liste a neuznali mi odpopveď. Chvalabohu zdravotná poisťovna mi poskytla kópiu. Načo potom su tieto doporučené listy? Na NIČ.